| PisoiasPufos a întrebat:

.Am si eu un iubit si a vrut sa ma sarute happy dar eu nu stiu si l-am refuzat sad iar acum chiar vreau sa incerc si nu stiu cum sa-l fac sa ma sarute, nu mia mai spus nimic de atunci (despre un alt sarut)! Ce sa fac? -Fundita-

Răspuns Câştigător
| InnocentSίn a răspuns:

Buna! Spune-i ca il iubesti si ca motivul pentru care nu l-ai sarutat atunci a fost pentru ca nu erai "pregatita".
Pana la urma urmei sa dai un sarut nu este greu.Totul vine de la sine. happy
Succes! kiss

8 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Doamne nu va inteleg.Cu siguranta mai mult de 15 ani nu ai.De ce sa fugi de ceva care pana la urma se va intampla? Doar nu te manca acel baiat si nici el nu s-a nascut invatat! Nu mai face lucruri de genul cu prietenul ca o sa ai de pierdut.

| SunnyDay88 a răspuns:

Zii ca inca te mai gandesti la acel moment si motivul pentru care ai refuzat a fost tocmai acesta, ca nu ai experienta.

| Miky1 a răspuns:

Dar tu esti chiar copil.

| Belluuu a răspuns:

Trebe sa te lasi dusa de vall vine de la sine happy

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Incurajeaza-l,daca e nevoie spune-i direct.

| addelyna2014 a răspuns:

Spune-i ca in acel moment nu erai pregatita... daca te iubeste si tine la tine o sa te inteleaga si o sa aiba rabdare cu tine

| gage a răspuns:

Ia gandeste...

| Cattix a răspuns:

Dc nu il saruti tu? nu astepta sa vina el sa te sarute, actioneaza tu :*