| anonim_4396 a întrebat:

am tot incercat sa port ob-uri dar nu am reusit, pur si simplu nu pot sa il introduc si ma doare putin. Ce as putea sa fac ca sa "intre"? Anul trecut mi-a venit ciclul la mare si a fost oribil pentru ca am purtat absorbante.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Largirea chiar si partiala a canalului vaginal, deocamdata extrem de stramt in cazul tau, se poate "rezolva" prin practicarea unei masturbari usoare, la inceput cu un deget si ulterior poate chiar si cu 2 degete. In scurt timp vei reusi sa-ti largesti canalul vaginal, incat sa reusesti sa-ti intoduci nu doar OB-uri mini de virgine ci si cele de marime normala. Spor la lucru si multa sanatate.

| Biu009 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Probabil o sune aiurea dar am unghiile putin mai lungi pentru ca mi le fac la salon si nu vreau sa ma zgarii daca introduc un degetlaughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Biu009):

Da, intr-adevar este o problema destul de grea/grava, totusi si intr-un astfel de caz din fericire se poate gasi o rezolvare. Trebuie sa-l rogi frumos pe prietenul tau si sa-l convingi sa accepte sa te ajute in rezolvarea problemei prin a-ti face chiar el "degetica". Sunt aproape convins ca va intelege motivul va accepta sa se "sacrifice" si te va ajuta. happy

| Biu009 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ma gandesc ca ar accepta imediat fara nicio ezitare laughing Dar totusi, cum nu ne-am inceput inca viata sexuala mi se pare mie ciudat sa faca asta. Va trebui sa ma obisnuiesc cu ideea

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Biu009):

Spre binele tau ar fi ideal sa te obisnuiesti atat cu ideea cat si cu procedura. big grin