| :X pinky love you :X a întrebat:

Am un prieten foarte bun care ma place, dar nu asta conteaza. Vorbim cate 2 -3 chiar 4 ore pe mess dar cate odata ramanem fara idei dati-mi cateva sau cateva siteuri. Fiti mai expliciti va rogbig grin multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Nu ti trebuiesc siteuril
Eu zic ca 2, 3 4 ore pe zi e foarte mult deci chiar nu va lipseste creativitatea voua.
Fiti voi insiva. Ati putea vb despre relatiile anterioare, prieteni comuni, Vedete...barfabig grin

6 răspunsuri:
| aniohetova a răspuns:

Pai sa stii ca cateodata ti se epuizeaza toate ideile. Nu pot sa-ti dau idei sau site-uri pentru ca imi dau seama ca a-ti epuizat toate subiectele. In schimb, pot sa-ti dau un sfat care te-ar putea ajuta. Nu mai vorbiti atat de mult. Adica vorbiti 2 ore, dar nu mai mult, pentru ca asa mai pastrati si pentru alta data. Si nu vorbiti numai pe mess, mai iesiti si afara. Si mai ales daca ii place de tine, daca vrei sa-l innebunesti ai putea sa dispari pentru cateva zile (2 spre exemplu ) ca atunci cand te intorci sa ii fie un dor nespus de mare de tine si atunci sa te aprecieze mai mult ca te are ca prietena, cel putin, si nu numai. Succes happy

| :X pinky love you :X explică:

Claudiea sa stii ca nu suntem impreuna numai el ma place.happy

| claudiea79 a răspuns:

Trebuie sa va vedeti fata in fata. o relatie nu rezista doar pe net. eu am vorbit pe net 2 saptaminii apoi ne-am vazut a fost superb. pe net nu poti face o multime de lucruri.nu poti face mincare impreuna; nu te poti plimba nu poti vedea un film. vorbeam pe net de mincare; flime; cartii; florii; animale; familie; prietenii relatii; am vorbit si o noapte intreaga pe net

Răspuns utilizator avertizat
| matt25 a răspuns:

Site-uri ca sa ce? Sa aveti subiecte de discutie? Sa ne ajute pe toti Dumnezeu daca copiii de azi au nevoie de site-uri ca sa aiba ce vorbi. Fiti voi insiva, dar o relatie nu poate exista toate pe net, deci atentie.

| Saori a răspuns:

Asa e, nu ai nevoie de siteuri.ideile vin d la sine. Si totusi, mai ramai si in pana de idei. atunci imi place sa rad cu prietenul cu acre vorbesc de prostia omeneasca. De ex de : http://pitzipoanca.org/ :))) e prea amuzant. si asa aflii si parerile lui in legatura cu anumite chestii la fetele respective. mereu rasar intrebari din prostia alora8-}