| cady1998 a întrebat:

Am vazut un film mai demult si nu mai stiu cum se numeste, mai tin minte cateva idei din el:
1.Era cu un tip care locuia cu parintii lui si nu isi putea gaii nicicum un job
2. Tipul asta avea o pasiune pentru desenat dar nimeni nu ii vroia desenele
3.Se indragosteste de o tipa de la un spital care lucreaza acolo si e in scaun cu rotile
4.La final ii muta casa cu totul parintilor luilaughing
Cam atat imi amintesc daca ma poate ajuta cinevahappyDau Fundalaughing)E cea mai vizualizata categorielaughing

1 răspuns:
| Ron_Sky_1996 a răspuns:

Failure to launch?