| Awkesna a întrebat:

Buna!
Am vorbit aseara cu iubitul meu si mi-a zis ca daca nu va merge relatia intre noi va fi cu o fata, nu ii spun numele.Si mi-a propus sa ne intalnim undeva.Ne-am intalnit si m-a sarutat de foarte multe ori, credeti ca ma va parasi prin simplu fapt ca mai iubeste pe fata aceea?

9 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Poate ti-a dat atatea sarutari de "ramas bun"

| Geo14 a răspuns:

Daca dragostea lui e mai puternica pentru acea fata, fii sigura ca asta se va intampla.
Fii tare!
Te pup.

| AnduZy a răspuns:

Nu prea cred. odata ce e impreuna cu tine nu trebuie sa existe cauze de genu` asta. iubeste-l pe el mult apoi te va iubi si el atat de mult cat il iubesti si tu.sau chiar mai multhappy

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Daca te iubeste nu te va parasi fata acea nu mai conteaaza.Incearca sa nu mai deschizi subiectul acesta eu am avut mai cumplita soarta cu baieti de abia acum chiar m-am indragostit cu adevarat de un baiat ce imi demonstreaza ca ma iubeste sper ca te-am ajutat fundoihappy?

| HoneyR a răspuns:

Poate ca mai tine la tine dar ii este frica ca relatia voastra va merge prea departe si poate a decis sa fie cu aceea fata pentru ca este un nou inceput pentru el. Iar acele saruturi au fost un fel de ramas bun dar in acelasi timp ti. a spus si ca te mai place.happy

| brokenkid a răspuns:

Daca l-ai sarutat asta nu inseamna ca neaparat sa atasat de tine, daca la asta doresti sa te referi, cat despre faza cu alta fata, deci DA va merge la ea daca la tine na gasit ceea ce ii trebuie, asa suntem noi baietii.cu regrete zic astalaughingdar frate nu suntem usor impresionati de un sarut, cat despre ce a zis el A FOST NESIMTIRE CURATA! eu ca baiat nu i-as putea vorbi asa la o fata, dar totusi have fun daca va iese ceva

| Noname69 a răspuns:

Daca nu-i oferi tot ce ii trebuie si vrea happy si cealalta fata ii ofera.

| hailatata a răspuns:

Tu, l-ai sarutat? pe gat? sau?! Baaaaaaaaa Asta nu e Prieten! in timp ce te saruta iti povesteste de coarde

| TeoDreamy a răspuns:

Poate va iubeste pe amandoua la fel de mult si nu stie pe cine sa aleaga... Dar fata aia fiind noua in viata lui cred ca vrea sa incerce sa stea si cu ea sa vada cum ii merge...