| vivi21 a întrebat:

as dori niste statusuri. am fost cu un tip impreuna iarna. si mi-e dor de el sa-l am inapoi. ne-am despartit ca am fost foarte timida. ma puteti va rog frumos ajuta ca daca se uita la statusul meu sa-si deie seama ca-l vreau inapoi!

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
Pastrez clipele in care ma faci sa zambesc...Si zambesc pentru ca sunt cu tine.

^_^In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea speranta… sg’ul meu motiv care ma mai tine la suprafata…^_^ :X

Ranile astea nu par a se vindeca,
Durerea asta este prea reala,
Este prea mult, ceea ce timpul nu poate sterge!

Nu te speria! Sunt la spital! m Mi-au gasit ceva la inima Fii fara grija, operatzia nu a reusit.Nu te-au putut scoate din inima mea caci acolo vei ramane mereu!

Un singur lucru tine minte:''Mereu vei fi o parte din mine''

Poate să îmi spună cineva. Dacă te voi uita vreodată!?

El va ramane in inima mea:X

Aduti aminte ca am fost candva langa tine.crying

Okii mei plang doar din vina ta, sa te mai vada o data ar vrea, Inima mea plange si ea, Nu`ti mai poate indura lipsastraight face

Stau si citesc o carte Poveste de iubire Cu 2 indragostiti Cum esti tu cu mine Povestea`i dureroasa Dar o citesc si plang Si lacrimile mele peste obraji imi curgstraight face

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar spune-i ca ti-am spus toate astea printre lacrimisad

Peste obraji o ploaie de lacrimi se vede... Cad in genunchi... "Doamne, cum l`am putut pierde?!

" Nu rani un suflet ce sti ca te-a iubit ca poate pentru tine a plans si a suferit

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar spune-i ca ti-am spus toate astea printre lacrimisad

Peste obraji o ploaie de lacrimi se vede... Cad in genunchi... "Doamne, cum l`am putut pierde?!

" Nu rani un suflet ce sti ca te-a iubit ca poate pentru tine a plans si a suferit

Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

Tot ce a fost nu va mai fi. Nu mai iubeste din acea zi."

"te-as Iubi Si Sigur As Face`o Fara Regrete Caci Esti Singurul Ce Merita Sentimente[ ]!"

O sa. l reintalnesc. si dupa atat timp stiu ca il mai iubesc...

Niciodata n.as fi renuntat la el.indiferent cum era mincinos sau infidel.]

• Zambesc`! Nu regret`! Nu am gresit`. am iubit`! il iubesc:X si am simtit!`; x

Da, tot asa incerc sã te-aduc inapoi. Incercand sã pun visele pe niste foi

Mie dor de zilele cu noi(

Cum as putea sa pasesc in viata mea..cand tu esti in present in inima mea.crying

Inchide ochii. ce vezi? ..nimic..uite vezi..asa e viata mea fara tine((

Si da! Mai am acelasi vis, da’ oare iti mai pasa?

Vorbeam ore întregi la telefon, ce ciudat sună. Nu adormeam daca nu. mi spunea noapte bună.

Din vise nimeni nu mi`l poate lua E atat de simplu, doar El!

L`am avut demult, dar nu-l mai am... Am incercat sa-l inlocuiesc, dar nu puteam... Caci il iubeam!

O clipa langa tine n`as putea s'o uit Iti jur ca nu iubire e putin mai mult As fi eu vocea ta de n`ai putea vorbi ti-as fi si bucurie ca sa poti zambi!

As` putea sa renunt la tot `Dar la Tine, nu pot! :X

daca n`ai fi tu, mi-ar ramane gol sufletu` daca n`ai fi tu, n`as putea sa te`nlocuiesc cu altu` :X

Daca ti-as spune ca exista un El. te`ai supara. fara sa privesti in inima mea. sa vezi ca esti doar tu in ea.

Sper ca te-am ajutat cat de catbig grin

Apache
| Apache a răspuns:

Sunteti culmea frate sa mor eu...
Vreau statusuri sa vada ca il iubesc.
Vreau statusuri sa vada ca ne despartim ...etc
Dar sa vorbesti cu el, sau sa il inviti undeva ...ai incercat?
Mi se pare cea mai mare dovada de indolenta sa iti pui un status si sa te astepti ca ceva sa se schimbe...
Pana la urma cine naiba ia in serios un status?

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute