Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2802361intrebari
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
26 Noi
SATI 307.216AFISARI
167.076VIZITE
150.746V. UNICI
13 August 2012
SweetyNuta intreaba:

Bună.

Aş vrea nişte statusuri de dragoste frumoase pentru el.

Mă puteţi ajuta?

Fundiţă!

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 12 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 13 August 2012 14:04
    mihaelaa18 a răspuns:
    Bunahee hee

Ea: Ştii unde aş vrea să fiu pentru totdeauna?
    El: Nu, unde?
    Ea: În inima ta!

Si ne-am promis ca daca unu` cade, cadem amandoi

^_^In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea speranta… sg’ul meu motiv care ma mai tine la suprafata…^_^ :X

Un singur lucru tine minte:''Mereu vei fi o parte din mine''

Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator`:-x

A inceput ca o gluma sau prostii. nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi.

"te-as Iubi Si Sigur As Face`o Fara Regrete Caci Esti Singurul Ce Merita Sentimente[ ]!"

El va ramane in inima mea:X te iubesc mult:X:X

Chiar`:* daca`º Iti Gresesc` ●•`ღ` Chiar` daca Sunt ` momente` cand` :* Iti lipsesc`º ♥`Sa nu uiti` `º■º Ca` :* te Iubesc` ` ღ`! º•

• Zambesc`! Nu regret`! Nu am gresit`.am iubit`! il iubesc:X si am simtit!`; x

Si cu toate astea stiu ca gresescblushing`Dar te iubesc la nebunieday dreaming` Fara tine sunt un nimeni`rolling eyes` /

... Iar atunci cand poate tu nu vei mai stii ce drum sa alegi cu tine eu voi fii!

El nu sup0rtă să mă vadă plângând `! Îmi spune că sunt un înger, iar îngerii nu plâng `! :-x`

Şi inima mea de copil îndrăg0stit, va fi a ta pentru t0tdeauna `! // Te iubesc `! :-x`

Să ştii că te iubesc oricum, oricum ai fi `! :-x`.

Fiindcă şi astăzi tu rămâi m0tivul care m`a schimbat `

Se vede în ochii ei că îl iubeşte `! :-x` || Se vede în ochii lui că doar pe ea o d0reşte `! =p~ || Se vede în ochii lor cum e să fii îndrăg0stit `! :-x` ||

Nu poţi nega că te iubeşte `. =p~ iar tu îl adori `! =p~ :-xxxx` |

Cuvinte nu prea am `…! || Dar te am pe tinee `…! :-xxxx` ||

Îţi place când te priveşte `! Îţi place la nebunie când bate apropouri că te iubeşte `…! :-xxxx`

Mereu cu tine la bine şi rău `…! Tu ştii cel mai bine cum e sufletul meu `…! :-xxxx ~ Te iubesc `…! ~

E fericit `! ` Îl faci fericit `…! Că te are din nou pe tine şi nu mai cOntează nimic ...
    13 August 2012 14:31
    Gabriel_Catalin_1998 a răspuns (pentru mihaelaa18):
    Jalnic, ne arati ca google e la putere. Asta putea face si ea.
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 13 August 2012 15:33
    Đϋffγ a răspuns:
    _d88888888b_____d88888888b
    __d88? ____d88b___d88b____`88b
    _d8? _________d888b_________`8b
    _8b_________________________d8
    _b8__________________d8888b___d8888b
    __d8________________d8? __d8b_d8b__`8b
    ___8ba_____________d8? _____d8b_____`8b
    ____`8da___________8b_______________d8
    ______`Y8b__________d8_____________8b
    ________`8b__________8ba_________ad8
    __________`88_____88__`8da_____ab8?
    ____________8b___d8_____`Y8___8Y?
    _____________`b_d? ________`8_8?

Stiu sa iubesc stiu sa ranesc nu te juca sti bine ca pot trisa
    Lasa timpul sa treaca ca sa faci treaba sa mearga nu te grabi vei reusi
    nu e prima oara cand ratezi ce`i bun. nu te mai gandi acum viata asta zboara si o sa te doara ca nu ai vrut acum dar nu poti sa sp din prima ce vrei asa ca nu mai pierde timpul daca ma vrei
    "Poti sa faci ce vrei, dar dupa aia suporti consecintele! iti plac tendintele, iubesti fetitele Fraiere se plateste scump prostia si fitele!"

Ea e rebela, dar e femeie fidela.Se aude? poc, poc, poc? sunt picioare fine ambalate in pantofi cu toc
    Si cand o vezi cu el de mana lasi capul in jos si iti vezi d drum gandindute la ce ai pierdut
    Fata` asta `! ` `. Nu `e proasta` deloc`!`.Nu `se vinde` ieftin `. fiindca` ea vrea TOT`!`
    Am crescut!`Am lasat in urma` un trecut! si-acum, cu capu` sus, pot spune ca am ajuns unde am vrut!"

"Poti sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel. la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el
    Ce-i aL meu e PuS deoparte Sa va Fie clar La Toate"

nu mai baga texte d`astea…uite`te putin la mine Stiw ca te doare cand ma privesti din departaree Uite ce`ai pierdut pe zi ce trece, tot`h mai bine imi merge:X"

riveshte'o cum creste pe zi ce trrece te innebuneste Vrei sa fie a tha? Imi pare rau nu se va putea Ia'ti adio d la ea
    Ea e Barbie vie...dar nu vine dintr-o cutie se imbraca in roz si are pretentii 1000

Tine minte ca o lacrima adevarata e rece La fel si timpul care nu mai trece Am doar simple regrete:-s Iar ce`a fost intre noi. doar FaLse sentimente"...
  • 30 Aprilie 2013 21:30
    MihhaaElla a răspuns:
    Mi-a fost dor sa ma vad in ochii tai!
  • 16 Ianuarie 2013 17:52
    scumpika89 a răspuns:
    Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "

status nou adaugat..." Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa fiu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru. o clipa si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE! TE IUBESC! "

status nou adaugat..." Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X "

»" Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva…. "

»" Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit happy si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger! "

»" As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc… "

»" Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta, am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire, am nevoie de tine… "

»" Oriunde ma uit vad privirea ta. Oriunde merg, simt atingerea ta. Nu am curaj sa inchid ochii, pentru ca stiu ca ai aparea in fata mea si nu i-as mai deschide… "

»" Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine… "

»" Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut care inca ii mai simt amprenta lui… "

»" Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL! "

»" Iubire inseamna sa sculptezi in inima ta chipul celui iubit si ochii tai sa fie oglinda in care sa se reflecteze chipul celui iubit! "

»" Daca vrei soare, asteapta rasaritul; daca vrei curcubeul, asteapta ploaia; daca vrei zapada, asteapta iarna. Dar daca ma vrei langa tine, nu astepta, spune-mi! "

»" Pentru iubire nu se multumeste,...
    4 Aprilie 2013 17:34
    MiliardaraDeViseee a răspuns (pentru scumpika89):
    Cele mai frmsee. pe mnn m-auu ajutatt. :*!
    5 Aprilie 2013 20:35
    scumpika89 a răspuns (pentru MiliardaraDeViseee):
    Deci imi dai fundita?
    5 Aprilie 2013 20:49
    MiliardaraDeViseee a răspuns (pentru scumpika89):
    Ti-as da, dar nu e la mn...adica nu merge sa-ti dau. straight face
    10 Iunie 2013 20:38
    nane123 a răspuns (pentru MiliardaraDeViseee):
    Mai de graba nici nu mai vorbeai!tongue
    - Ascunde conversatia (4 răspunsuri)
  • 13 August 2012 14:37
    Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:
    Buna, o sa iti dau doar cateva statusuri. Nu am sa exagerez ca rasunsul de mai sus:
    " Eu cred ca iubirea, e opusul controlului "
    " You're my guardian angel "
    " Traiesc fiindca iubesc, Iubesc fiindca traiesti "
    Google:
    " Daca ma urasti trage in mine cu arcul, dar ai grija sa nu ma nimeresti in inima pentru ca acolo te afli tu… "
    Asta mi se pare cel mai dragut:
    " Daca as fi o pisicuta, as iubi un motanel dar asa sunt fetita si iubesc un baietel. "
    Optionale:
    " A day without you is a lost day "
    " Always wanna play, but you never wanna lose "
    " Lumea ta e roz dar a mea are buline "
    Sper ca ti-am fost de ajutor :* Succes cu el big hug ^.^
  • 10 Iunie 2013 20:37
    nane123 a răspuns:
    Daca ai nevoie de mine, nu mai sunt aici. Cheama-ti zdreanta ca poate ea isi mai face griji.
  • 2 Ianuarie 2013 22:08
    _d88888888b_____d88888888b
    __d88? ____d88b___d88b____`88b
    _d8? _________d888b_________`8b
    _8b_________________________d8
    _b8__________________d8888b___d8888b
    __d8________________d8? __d8b_d8b__`8b
    ___8ba_____________d8? _____d8b_____`8b
    ____`8da___________8b_______________d8
    ______`Y8b__________d8_____________8b
    ________`8b__________8ba_________ad8
    __________`88_____88__`8da_____ab8?