| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva : am cunoscut un baiat, el era prietenul celei mai bune prietene ale mele, apoi s-au despartit, si, mie imi place de el, noi vb pe mess, dar uneori nu imi raspunde, si chiar cred ca ii place de o anume fata dupa care mai toti sunt topiti. Cum sa aflu daca ma place?

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Asteapta sa-ti spuna!

| Ciresikaaa a răspuns:

Il iei incetisor laughing il intrebi de ex: ce parere ai sunt cam grasa/slaba?, sunt frumoasa? daca il intrebi asta o sa te intrebe daca e si el si tu ai sa zici "DA" eu asa am facut cu un baiathee hee bine da nu imi placea de el, bafta funda?

| StaceyG a răspuns:

Spune-i unei prietene de a ta sa il intrebe la o prietena de-a mea a functionat

| Siracuzia a răspuns:

Pai... spune-i intr-un loc in care sunteti singuri ca vrei sa ii adresezi o intrebare foarte importanta pentru tine si spune-i de asemenea sa fie sincer.Intreaba-l apoi daca te iubeste cu adevarat si daca tine la tine cu adevarat, pentru ca tu il iubesti pe el si nu ai supoerta o dezamagire.Ai putea si sa il urmaresti cand ti se pare suspect, sa vezi daca se duce la alta, dar asa este cel mai bine, sa vorbiti deschis si fata in fata.Multa bafta!happy

| Simoni a răspuns:

Pai. daca prietena ta inca mai tine la el. ar trebui sa stai cuminte. baieti ai timp sa gasesti.

Sa o luam logic. daca te combini cu el si nu va intelegeti si o sa te faca sa suferi. atunci n`o sa-l mai ai nici pe el nici pe cea mai buna prietenawinking.

Ai grija ca dupa tu o sa regreti. ti`o spun din propria experienta tongue

| roxicutza a răspuns:

Pai il intrebi si tu daca facut o prietena intre timp... il intrebi ce pare are despre tine...etc