| buburuza115 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva... Cum ii pot lua ceva in secret prietenului meu, pentru ca parintii sa nu afle? Ma rog, mama stie ca-l plac dar credeti ca m-ar ajuta sa-i iau ceva, fara a afla tata? In plus, ce-i pot lua? Mentionez ca am 11 ani iar el e de aceeasi virsta ca mine.

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Eu cred ca sigur te va ajuta, odata ce cu ea vorbesti despre secretele tale, despre el, sigur va avea un sfat pentru tine! Pentru ca te iubeste nu, doar esti fata ei! Multa bafta!