| CrYsSuLeTzU a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine cu o problemasad am stat cu un baiat pana acu' o saptamana...ne-am despartit pentru ca el a pus poza cu alta la avatar si cu asta mi-a dovedit ca nu mai vrea sa stea cu mine, dupa cateva zile el s-a combinat cu cea mai buna prietena a measad eu i-am zis ei ca nu ma intereseaza ca poate sa stea cu el dar sincera sa fiu ma cam deranjeaza mai ales ca am tinut la el foarte mult...si deocamdata nu stiu ce mai simt pentru elsad sfatuiti-ma si pe mine va rog cel mai bun raspuns primeste funditahappy

Răspuns Câştigător
| Shagun a răspuns:

Acum iti dau un raspuns care o sa iti placa... poate ca vrea sa iti vada reactia. Sa fiu realist, nu cred ca te merita. Parerea mea e ca... cel mai bine e sa nu simti nimic pentru el. Sunt destui baieti rolling eyes

2 răspunsuri:
| alexutza697595 a răspuns:

Trebuie sa il uiti. Astfel de baieti nu merita nici macar putina tandrete cand se comporta asa. Incearca si vei reusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fim seriosi prietena cea mai buna se combina cu fostul? straight face
chiar daca tu i-ai zis ca nu te deranjeaza daca iti e prietena buna ar trebui sa te cunoasca si sa stie ca nu e asa... eu nu as accepta asa ceva nici din prtea ei nici din partea lui
e prietena ta cea mai buna si te face sa suferi. halal prietena straight face
adica daca ar fi fost cu o oarecare mai zic. da cu pr ta...