| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna as vrea sa stiu ce analize trebuie sa fac inainte de a avea un copil... dupa ce trec de perioada recuparerii de la operate as vrea sa raman insarcinata pentru ca imi doresc foarte mult sa devin mama. Si cam cat ma costa?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a preveni aparitia unor situatii neplacute sau uneori dramatice, este indicat sa fie efectuate un set complet de analize si o vizita la medicul ginecolog. O astfel de abordare considerata ca fiind responsabila, reprezinta un pas deosebit de important atat pentru sanatatea ta cat mai ales si a viitorului bebelus. Acceseaza si citeste cu atentie pasii de urmat fiind prezentati detaliat in urmatorul articol pe aceasta tema : "http://www.mamica.ro/analize-inainte-de-conceptie/. Multa sanatate!