| SaRiNoOtZa a întrebat:

Buna as vrea sa va cer ajutorul mai ales fetelor.Deci maine o s aam prima intalnire cu prietenul sa zicem si vea sa ne sarutam frantuzeste dar eu nu stiu sa sarut frantuzeste fiindca este primul prieten.Presupun ca o sa radeti de mine dar asta e nu stiu.Multumesc de sfaturi. Oricare ar fi sfaturile! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nimic de râs, simplu și la obiect dă dovadă de educație și sinceritate și îi spui că nu ai experiență!
Nu ești nici prima și nici ultima! Nu s-a născut nimeni învățat!
Baftă și știu că te vei descurca.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sa fi proaspat spalata pe dinti, sa nu tii gura si buzele stranse, ci moi si relaxate, si nu uita ca nu e nici o graba! Incet, cu curiozitate si calm, o sa inveti, nu e mare lucru, dar sa nu te sperii daca o sa-ti bage limba in gura, o sa se joace si o sa o suga pe a ta! Cam pe aici se invart lucrurile! Calm si success!
Eventual poti exersa, sarutandu-ti partea superioara/spatele palmei, si chiar si cate un degetel - ca sa nu te sochezi cumva daca il apuca sa faca si asta, daca te va place foarte tare si poate te va mangaia si pe fund, sau va incerca si cu sanii! o mana acolo, una dincolo!

| s3xy0girl20 a răspuns:

Si eu eram asa mai dmeult inainte sa ma italnesc cu un baiats i m-am invatat cu o prietenalaughing poate e ciudat. dar nu cred ca sunt prima care a invatat cu o fata astahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| valy1233 a răspuns:

Lol, mai exista asa ceva? laughing)))

| aLyNutZu_6169 a răspuns:

Sarutal pentru inceput iar apoi orice ce contact mai ciudat ar face u sa il aprobi
nici eu nu stiulaughing dar m-am sarutat de mii de ori

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=tCITaAyJR9Y

sper ca ti-a fost de folos:)
funda?;;)

si app...sa ai parte de o intalnire frumoasa:X:X
si nu uita:lasa-te dusa de val.aici nu ai cum sa gresesti:-j

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate invata sau explica. lasa'te dusa de val

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii bagi limba in gura

| jouly a răspuns:

Eu zic sa nu te lasi din prima dusa de val...adica eu sincer daca as fi in locul tau nu i-as permite sa ma sarute frantuzeste as merge la un film la o plimbare prin parc... l-as cunoste mai intai foarte bine si apoi as face urmatorul pas happy