| madwtza scumpyk a întrebat:

As vrea un mesaj pentru iubitul meu in care sa il sperii ca vrem sa ne certam si la urma sa ii zic cat de mult il Iubesc! Multumesc! Funda! :*

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fara sa stii o sa te certi cu el cand va despartiti.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tie ti s a urît cu binele? poate ăla nu gustă gluma si vă certati rău de tot sau chiar te bate. Te mîncă pielea?laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru madwtza scumpyk):

Păi sincer acum, ce virstă ave ti voi?

| minrest a răspuns:

Cand ai sa ii spui ca vrei sa va despartiti, el va incepe sa se adapteze la situatie si sa se vada fara tine. Apoi tu ii spui ca ai glumit, dar el stie ca oricand poate avea o noua surpriza. Asa ca se obisnuieste cu ideea despartiri. Si dupa un timp se desparte.

| MskDesign a răspuns:

Cred ca mai bine ai sta linistita. Poate chiar se va intampla cu o astfel de gluma.

| madwtza scumpyk explică (pentru MskDesign):

Noo se va intampla.

| Leerix a răspuns:

Este o idee extrem de proasta! laughing

| devor a răspuns:

Mai bine nu face asta, o sa va certati cu adevarat.Mai bine trimite-i un mesaj cu toate chestiile voastre dragute si spune-i ce inseamna pentru tine si cat de mult il iubesti.