| nobody_9468 a întrebat:

Aseara glumeam pe mess cu un prieten.Si i-am amintit de vara asta, cand m-a dat cu capul de o cutie postala dintr-un bloc, normal ca din gresealalaughing.
Atunci i-am zis sa se bata cu mine{eram nervoasa}, eu dadeam in el si el incerca sa nu dea in mine, fiindca i se pare urat sa dea intr-o fata.Pana la urma "bataia" s-a transformat intr-un fel de joaca cu tenta sexualahee hee.
In seara aia dupa "jocul" nostru ne-am dus sa fumam, dupa care ne-am sarutat si etc.
Aseara i-am zis ca am simtit-o putin in mine si el mi-a zi ca normal, dupa ce facusem inainte, dupa care mi-a zis ca dup'aia la 2 zile el mi-a zis sa fiu cu el, dar l-am refuzat, la care eu "vreau acum". In fine... a zis sa vorbim azi despre chestia ca vreau sa fiu cu el mi-a zis ca vroia sa-mi zica sa facem sex, dar ca era prea badaran... E doar cu 2 ani mai mare decat mine, insa are prietena, ma simt cam aiurea ca m-am bagat intr-un fel.
Daca el ar renunta la ea si mi-ar zice sa fiu cu el, sa accept? Sau... oare va renunta la ea?laughing

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Doamne apara-ma, pazeste-ma si da-mi sa am BAIETI, si nu PANARAME.
Un cuvant: dispari!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Esti atat de proasta incat nu vezi ca te vrea pentru sex. un baiat care te iubeste nu-ti propune sa faci sex cu el daca are prietena.

| tarziu a răspuns:

Eu zic sa te dai singura cu capul de cutia postala pana iti trecewinking

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Nu stiu...eu m-am invatat minte cu baietii astia cu prietena. Oricum la mine cred ca e o problemalaughing Ma atrag cam mult baietii seriosi, cu relatii seriaose. La mine s-a sfarsit mai nasol, m-am certat cu baiatul respectiv, a aflat si fata...etc. Acum suntem prieteni iar(dupa vreo jumate de an), dar nu as mai spera vreo secunda ca ar vrea sa fie cu mine. Ma multumesc cu ce am, si incerc sa nu imi doresc mai mult. Asa te-as sfatui si pe tine. Nu te amagi inainte sa o lase pe ea si fiti impreuna. CREDE-MA! Si baiatul de care mi-a placut mie, mi-a propus sa fie cu mine, dupa ce s-a desp de ea, dar apoi s-au impacat. Ai grija

| Lora a răspuns:

Nu va renunta la ea pentru ca pe ea o iubeste, pe tine te vrea doar o noapte dupa cum ti-a si zis ca vrea doar sex de la tine, iar daca iti va spune sa fii cu el, sa fii sigura ca numai tu vei crede lucrul acesta pentru ca el va fi doar cu ea nu si cu tine!

| 인스피릿 a răspuns:

Tu nu vezi ca te vrea numai pentru sex? Cata minte ai? De ce te-ai lasa folosita? Tu chiar crezi c-ar renunta la prietena actuala pentru tine? Dupa ''jocul'' vostru cu tenta sexuala vede in tine o fata disponibila. El ti-a propus sa faceti sex si are o prietena. Daca ar renunta la ea pentru tine, de unde stii ca nu va face la fel cu o alta fata cand sunteti impreuna? raised eyebrows Wake up.

| AntoniaFollowill a răspuns:

N-am inteles mare lucru. Daca ai fi putut sa fii mai explicita, ti-as fi raspuns.

| capisci a răspuns:

*facepalm*
Ai si tu un gram de onoare? Nu accepta statutul de second-choice (sau rebut). Gaseste-ti altul.