| Iulianashiatat a întrebat:

Azi am intalnit un baiat frumos si nu stiu cum sa-i castig increderea.Ma puteti ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
| djdani2010 a răspuns:

Fi prietena lui, dovestei ca ti la el, si incearca sa-i arati ca il placi.

| Iulianashiatat explică (pentru djdani2010):

Mss...funda e a ta...

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Eu zic ca e mai bine sa te duci la el si sa ii tragi una, dar neaparat cand vorbeste cu alta.

Si pleci.

Sunt doua solutii de aici:
1. vine dupa tine - si cand te intreaba de ce, ii spui pentru ca tu il placi si nu stiai cum sa il faci atent.
2. Toata lumea il va intreba ce a facut si tot dupa tine va veni. Se aplica punctul 1 in continuare.

| Iulianashiatat explică (pentru cristimihailov):

Asta nuuu

| cristimihailov a răspuns (pentru Iulianashiatat):

Eu iti dadusem solutia castigatoare... dar tu nu vroiai raspuns la intrebare... vroiai sa auzi ceea ce spera sa auzi

Si ai votat si gresit...

| Seepty a răspuns:

Vorbeste mult cu el, cunoasteti-va mai bine, necajestel putin cand sunteti impreuna (pisaca-l, musca-l) si fii mereu langa el cand are nevoie de tine.
FUNDA?

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Sa-i castigi increderea pentru ce?
Asta cu increderea intr-o relatie e doar o poveste de dragul artei.

x-a catre x:
''Am incredere in tine''
x catre amici:''hai bah suna-le pe alea si sa mergem''
Concluzie?
Degeaba ai incredere in partener ca el face tot cum vrea el.
Dupa parerea mea eu zic ca cel mai important e respectul intr-o relatie.
x daca avea respect pentru x-a nu suna amicii cu propunearea aia.Bine... a fost doar un exemplu. Poate fi orice altceva.

E frumos si?
Mai intai cauta sa vezi ce caracter are si apoi te mai gandesti daca vrei ceva cu el.
Ca si idee eu nu dau 2 lei pe fetele frumoase, dar care au caracter urat.
Prefer una mai asa si sa fie fata calumea nu toate impresionistele..