| Tenisi a întrebat:

Buna!
Azi e cea mai fericita zi din viata mea! Aseara am primit pe mess un mesaj de genul "Daca trimiti acest mesaj la toti din lista ta cineva isi va da seama in seara asta ca te iubeste si iti va spune maine." Zis si facut. Am trimis la toata lista mesajul.
Azi e ziua mea si am adus bomboane la scoala. Cand am ajuns la Stefan (baiatul de care imi place) a luat bomboana si mi-a zis "La multi ani!" eu i-am multumit si apoi l-am pupat pe obraz. In pauza m-a luat de mana sa-mi zica ceva. Ne-am dus intr-un colt al curtii scolii si mi-a zis: "Diana, eu te plac." eu i-am zis: "Stefan, si eu te plac." A fost super! Mi-a zis ca vine si vineri la ziua mea. Vreau sa stiu cand va veni marea intrebare "Vrei sa fii cu mine?" sau deja se considera ca avem o relatie (mai complicata)?
P. S. Suntem in aceeasi clasa si suntem cls 5.
Va rog nu vreau raspunsur de genul "Esti prea mica, pune-te pe invatat!" pentru ca la scoala invat destul de bine. Numai note de 9 si 10.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu știi ce înseamnă o relație și ce implică ea?
În concluzie școala și apoi băieții.
La mulți ani și din partea mea.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Baiatu te place,ti a zis o, mai asteapta, probabil chiar de ziua ta o sa ti puna intrebarea urmatoare[e un inceput]

| bluuuu a răspuns:

Draga mea... nu sunteti chiar un cuplu. poate la ziua a o sati puna intrebarea care o astepti de mult timp. oricum baieti astia nu'si dau seama cat sufera si cat asteapta fetele dupa ei.eu sunt un pic mai mare decat tine.cu 1 an. mi nu mi s-a intamplat asta desi sunt multi baieti frumosi la mine in clasa. poate de ziua ta te va intreba ceea ce vrei. daca ti-a spus ca te place. normal k nu te va lasa sa astepti. si asta mai ales ca i-ai zis si u ca il placi. sau o alta varianta [ DACA NU TE INTREABA PANA LA JUMATATEA OREI DE CAND A AJUNS LA TNE. DAL AFARA IN SUTURI] rolling on the floor VARIANTA ASTA E COMICA dar e si asta un mod de a spune TE IUBESC! baFTa!

| VeveAnn a răspuns:

Si eu sunt in a 5 -a si dupa parerea mea El ti-a spus ca te place si tu i-ai spus ca-l placi deci doar va placeti inca nu sunteti impreuna dar nu-ti fa griji daca chiar te place te va intreba. Sper ca te-am ajutat