| facastapentruel28 a întrebat:

Buna!
azi fostul meu iubit statea in fata mea si da drumu la o melodie si tot se uita la mine ca si cum mi-ar dedic-o...
de 2 saptamani e schimbat imi da cu palma niciodata nu mi-a dat ma face sa rad dar eu nu cred ca mai simte cv pentru mine cred ca place alta fata una eu asa cred
nu pot sa-l uit am inceput sa vb mai mult acu
ieri colega mea de banca a iesit la tabla si el si-a luat caietele si a venit langa mine si tot ma tinea de vorba si ma intreba ce fac si chestii de astea si mereu se uita la mine si imi zambeste
oare mai are sentimente fata de mine?
fundita:*

2 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

Am impresia ca el vrea sa se joace aici. A-ti fost impreuna si acum face ce vrea. Nu am de unde sa stiu eu daca mai are sentimente sau nu. Din cate zici tu, ar avea si nu ar avea. Te vrea dar nu prea. Daca vrei sa stii ceva sigur, du-te tu si vorbeste cu el, si intreaba-l daca mai simte ceva pentru tine, ca nu e placut sa stai cu sentimentul asta de indoiala. Succes

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Probabil ca vrea sa fie doar prietenos, sau poate ca chiar mai are sentimente pentru tine, orice ar fi eu te sfatuiesc sa nu il bagi in seama pentru ca o relatie deja incheiata cu cineva nu va mai fii niciodata ca inainte, chiar daca tu zici ca inca il mai iubesti. Poate ca vrea sa vada doar ce gandesti... daca intelegi