| Smilefever a întrebat:

Baiatul pe care il plac nu ma place pentru ca nu il at rage nimic la mine...Ce ar trebui sa schimb la mine sa ma placa? Stiu ca e greu pentru ca nu stiti nici cum arat de asta va las contul meu de instagram sa vedeti cam cum sunt si sa imi spuneti ce sa schimb la mine...
instagram: @Janna_AM_
twitter: @Janna_am_

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cred ca ai sanse ca in maxim 3 ani sa ti se schimbe putin fizionomia fetei si sa se provoace o alungire dar asta nu e sigur, insa poti face asta incepand sa faci fitness pe la 16-17 ani. Slabind vei reusi sa iti modelezi si structura fetei, obrajii fiind cei care retin grasime.

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Trebuie sa gasesti o tipa foarte priceputa care sa-ti dea conturul potrivit la sprancene, trebuie pensate, atentie nu face greseala sa te duci la orice prostomanca sa ti le faca de parca ar fi trase cu carioca, trebuie ceva natural. Nu stiu cati ani ai, singurul lucru care iti poate imbunatati considerabil fizionomia e sa slabesti, esti cam rotunjoara la chip. In rest ai potential. Barbatilor/baietilor le plac diverse stiluri, fiecare baiat are propriul lui ideal, poate nu-i place ca ai fata rotunda, poate vrea o blonda, nu se stie niciodata. Insa urata nu esti asa ca mai bine lasa-l in pace ca nu cred ca ai ce sa-i faci.

| Smilefever explică (pentru AlexanderAdrian):

Am 15 ani

| Smilefever explică (pentru AlexanderAdrian):

Multumesc mult de ajutor!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Smilefever):

Cred ca ai sanse ca in maxim 3 ani sa ti se schimbe putin fizionomia fetei si sa se provoace o alungire dar asta nu e sigur, insa poti face asta incepand sa faci fitness pe la 16-17 ani. Slabind vei reusi sa iti modelezi si structura fetei, obrajii fiind cei care retin grasime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te schimba pentru nimeni. Fii aşa cum eşti, aşa cum îţi place ţie să fii, aşa cum te simţi în largul tău.
Ştiu că e dureros să placi pe cineva, iar acel ''cineva'' să nu observe că exişti, însă dacă te vei schimba pentru el şi nu te vei simţi ok, ce vei face? Te vei preface că esti bine, că îţi place de ''noua TU'' doar ca să se simtă atras de tine?

La un moment dat, chiar dacă-ţi vine greu să crezi, va apărea cineva din senin în viaţa ta, care te va accepta aşa cum eşti, cu toate defectele şi calităţile.

| Hakuouki a răspuns:

Daca nu ii place nimic, logic ar fi sa schimbi totul, nu? Dar ce rost are? Nimeni nu merita sa te schimbi.