| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, voi ati alege o virgina sau o fata experimentata. de ce?

Răspuns Câştigător
| d3utzzu a răspuns:

O fata virgina pentru ca nu te va uita niciodata toata viata ei, si daca va merge relatia o sa va iubiti enorm...Si cu una virgina poti sa o inveti sa va faceti placerile amandoi.
. pentru ca nu are experienta...

34 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Virgina pentru ca argumente

pentru mine "experimentata" suna urat...

| Wihox a răspuns:

Experimentata sa ne initieze, virgina sa facem casa :v

| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece se practica sexul pentru a*ti crea placere si nu nervii si disconfortul din timpul unei dezvirginari intotdeauna as opta sa fac sex cu o fata sau femeie experimentata care iti poate oferi ceea ce cauti de fapt. Las virginele in seama idealistilor.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru onoarea mea de baiat virgin as alege o virgina.

| LoveSleep a răspuns:

O virgină experimentată.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Câte pretenții laughing.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Defat asa vor fetele din ziua de azi. nu ai vazut aici pe site? vor unu cu experienta dar sa nu aiba prea multe la numaratoare. daca le stie pe toate si e si virgin e perfect laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai perfectă dreptate.

E ca și faza aia:
Buze false, fund fals, sâni falși, gene false, poze false, sprâncene false, culoarea ochilor falsa, păr fals, ten fals, unghii false.
Dar vor un bărbat adevărat laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te încadrezi? laughing

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

straight face

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Just kidding -_-

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Depinde ce stare am. E de preferat una care sa stie ce vrea si sa stie si ce face.

| peperonies a răspuns:

Sa nu aiba nasul mare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca pot sa-ti raspund si eu.
Pentru senzatii tari o fata experimentata, pentru o relatie serioasa o virgina (sunt pe cale de disparitie oricum). In scurt timp vor ajunge toate experimentate sau sparte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva experienta ar fi bine. cu fata virgina e prea multa bataie de cap si dupa daca nu faceti nimic vina cade numai pe baiat laughing daca ea nu stie nimic, oricum e vina lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea mai....depinde cat de mult umbla din floare in floare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt n-am zis ca nu! Fetelor experimentate le cam place viata, nu pot ramane fidele. Un baiat trebuie sa stie pe cine are langa el, e ideal sa o stie doar a lui si a nimanui altuia. Nu cred ca ii convine niciunui baiat sa auda in stanga si in dreapta ca de iubita lui a mai avut parte cineva.
Barbatul bandit bad boy bengos de care zici tu, stie sa tina o fata langa el de frica sau din obligatie, nu ca i-ar fi fidela.
Si da, baietii vor pana la urma o virgina sau in orice caz neexpermintata, restul sunt pentru placeri sexuale.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O neexperimentata*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am inteles la ce bad boy te-ai referit tu din moment ce l-ai numit bandit si bengos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi fura nimeni nimic, nu mai duce tu grija mea. Afla ca banditul asta bengos tine mai multe femei langa el, nu doar pe tine. Gaseste-l si ai tu parte de el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te mai oftica asa, du-te si cauta-l, bandito.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu si eu, nu trebuie sa-mi recunosti.

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Mai conteaza? Sa fie piz. aia conteaza laughing

| NicolasAlx a răspuns:

As alege o fata pentru mine. din astea doua sincer virgina in pana mea ca de aia incep relatie, dar poate sa fie si experimentata si sa ma inteleg prea bine ca sa nu o las.

| Bodychip1979 a răspuns:

Virgina dar si experimentata, virgina pentru cao iubesti si cea experimentata pentru senzati tari si de ne uitat

| DrWhoeverIam a răspuns:

Hmm.
De obicei, baietii care vor o virgina sunt cei nesiguri pe ei cand vine vorba de o relatie. Majoritatea baietiilor vor virgine, pentru ca vor ca acele fete virgine sa-si aminteasca de ei mereu.
Fetele experimentate, absolut fiecare baiat care a intretinut relatii sexuale cu o fata care nu era virgina, cu siguranta o sa o considere "experimentata", evident, nu-i asa. Cele cu adevarat "experimentate" au 20-21+ ani.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru DrWhoeverIam):

Ce zici ma? chiar asa? sau ai spus-o sub formade gluma? ")) De unde ai mai scos o asemenea aberatie comform careia cele "experimentate" ar avea 20-21+ ani? rolling on the floor rolling on the floor. Ma intreb cati ani ai tu si cu cate fete/femei ai avut ocazia sa ai relatii sexuale? Se pare ca ori habar n-ai pe ce lume traiesti si de adevarata lume reala/adevarata ori inca esti mult prea mic si iti dai si tu cu parerea sa nu te plictisesti.

| DrWhoeverIam a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Varsta mea ii irelevanta. Stiu foarte bine ce vorbesc, daca tu ai dat numai in minore si ti se par experimentate, aia e. Gaseste una cu varsta mai mare de 20 de ani sa vezi ce stie aia sa faca pe langa minorele care le arzi tu. #Peace

| corbulalbrosu a răspuns (pentru DrWhoeverIam):

Baietas,cand am inceput eu sa practic acest "sport" tu inca nu existai nici macar in "proiect" rolling on the floor. Poate vei fi surprins dar probabil am facut sex cu femei posibil mai in varsta decat este mama ta. Din raspunsul tau se poate trage concluzia ca tu pana in prezent nu ai vazut inca "pasarica" dara-mi-te sa te si joci cu ea, asa ca este chiar "normal" sa n-ai habar prin ce metode si la ce varsta isi dobandeste experienta o fata/femeie. Ahhh, cat mi-as mai dori una "interzisa" nici nu-ti poti tu da seama, insa la varsta mea asa ceva se mai poate intampla extrem de rar sau aproape doar imaginar.

| DrWhoeverIam a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Lasa ca stii tu, "Omu' vechi"!winking

| corbulalbrosu a răspuns (pentru DrWhoeverIam):

Exact, acest "Omu vechi" are cunostinte incomparabil mai vaste si solide decat vei avea tu vreodata si cei asemenea tie care isi aroga calitati sau tiluri, chiar si daca este vorba doar de un amarat de nickname, cum ar fi cel de Dr. rolling on the floor laughing rolling on the floor

| DrWhoeverIam a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Carnacior, iti dai cu naspa pe legale? Cauti anturaje? "Aroga calitati sau titluri" si cu toate astea spuse, tot tu esti ala care mi se lauda cu acele cunostinte "vaste si solide". Da, sunt doctor in devenire, dar, din nou, asta nu ii treaba ta. Daca ai fi atat de "atot-cunoscator" nu ti-ai pierde vremea incercand sa critici alte persoane. Cat despre ce fac eu, ii totalmente treaba mea. #hatersgonnahate

| FRANTZ1 a răspuns:

Tu,cum esti?