| cuculici a întrebat:

Buna buna! crede.ti ca am o problema daca ma excit cand ma uit la filme porno? app inca sunt virgina

7 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

E normal. Toata lumea care se uita pateste asta. (o vina cativa sa spuna ca nu e adevarat; sa nu ii crezi!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Vizionare placuta.

| Dianna21 a răspuns:

Nu e nici o problema. E foarte normal.
Te poti uita in contiunare daca chiar iti plac. si e No Problem.
Funda :d?

| robertbora a răspuns:

Ai avea o problema daca nu te-ai excitalaughing

| Monica0714 a răspuns:

Nu este NICIO problema. S i eu ma uit cam zilnic si eu sunt excitata si virgina. Poti sa imi zici siteul pe care te uiti? Si apropo s-ar putea sa ai niste scurgeri albe pe chilotel (ca mine) in timp ce te uiti.Bafta :*

| j3GsTyL3 a răspuns:

Sigur ai o problema! Du-te urgent la un doctor si spune-i sa iti dea un diagnostic pentru prostie.