| Piersii a întrebat:

Cand am fost in tabara, un baiat mi-a spus ca 3 baietii cu care statea in camera ma plac. Nu prea am crezut, dar unul dintre ei imi place. Cel pe care il plac m-a invitat la discoteca la dans (singura data cand a dansat), dar apoi a dansat si cu celelate fete si am inceput sa schibam partenerii/partenerele (dansam pe cotton eye joe). La fel afacut si in alta seara. Iar in autocar, la intoarcere veneam din fata, ma duceam la locul meu si el statea intins si mi-a pus piciorul in fata, apoi s-a uitat la mine si a ras. Problema e ca pe facebook este intr-o relatie, dar nu scrie cu cine. PS: nu stiu ce sa cred, si nici ce sa fac. Vreau si eu niste sfaturi! Funda+vot

4 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Facebook = 0
Nu conteaza daca e intr-o relatie pe facebook big grin
De ce nu il intrebi? Nu o sa te omoare. Macar o sa stii ca ai incercat.
Bafta!

| SandraEve a răspuns:

In locul tau as sta de vorba cu el, si i-as pune intrebari din care as putea sa-mi dau seama pe cine place, sau sa no mai lungim, las intreba direct daca ma polace...

| Piersii explică:

Problema e ca imi e rusine... Pana acum ma placeau baieti pe care nu ii plac, iar de cine imi placea nu... Am 12 ani. E ok sa rog pe cineva sa intrebe?

| xSkrillex a răspuns:

Sigur intre tine si el este ceva chiar daca el este intro relatie cu altcinevanu conteaza tu il iubesti si el te iubeste