| fiara14 a întrebat:

Buna cand intalnesc o fata si vreau sa fie iubita mea cum sa o abordez fara sa intrru in friendzone

6 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Tu vrei, dar te-ai intrebat daca si ea doreste asa ceva?

| RAY a răspuns:

Daca esti baiat cuminte esti bagat in freindzone,simplu nu vezi ca vor relatie pa,unele te pacalesc ca vor relatie, man fete serioase rar gasesti, nu te agita atata, de iubite ai tot timp, tu vrei sex sa fim sincceri, aia nu presupune relati

| Neberius13 a răspuns:

Îți explică nenea ăsta cum stă treaba cu friendzone-ul
https://m.youtube.com/watch?v=p37_Ux1G_BI

| qCrazyMan a răspuns:

Ii spui simplu,: Vreau sa stii ca eu te plac... daca vrei imi poti da o sanasa? si atat daca nu vrea. asta-i viata sunt multe fete nu trebuie sa-ti faci griji daca dai gres! big grin

| Woosprit a răspuns:

Ii dai sa bea pana pica cu craci in sus si apoi intri in actiune.