| Tiffany55 a întrebat:

Ce părere aveţi despre fetele care sunt virgine la 20 de ani?
Şi pot apărea probleme de sănătate dacă nu ţi-ai început viaţa sexuală pînă la această vîrstă?

10 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Nu cred ca apar probleme cert e ca eu stiu una de 26 de ani virgina deci. laughing

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Jalnic, da, delireaza prematur

| RAY a răspuns:

1,nu virginitatea trebuie sa conteze si independenta femei fata de barbat, cand spui virginitatea conteaza te supui misogismului masculin

2, nu apare absolut nimic, dar te poti masturba ca ajuta la starea de bine a omului chiar si zilnic

| neutrino a răspuns:

1. Nu pot avea nicio parere in acest caz, fara a sti motivatia. In conditii normale nu am o parere negativa, ba din contra!
2. Nu este o varsta la care sa-si faca probleme de sanatate, din cauza lipsei de sex.

| Emilian65 a răspuns:

O parere foarte buna. Nu pot aparea probleme de sanatate daca sunt virgine la varsta de 20 de ani.

| raluk27 a răspuns:

1. E o alegere pur personala. Nu trebuie sa iei o decizie pentru care nu te simți pregătit, doar pentru că asa e "moda".
2. Stiintific si medical, nu s-a dovedit că astfel de femei ar avea probleme din cauza abstinenței.

| EneCristian a răspuns:

Ma bucur cam mai exista si fraza ca daca dracula se axa doar pe sange de virigine murea nu e asa adevarata( sau e dar te-ai prin tu)