| Annaa_4696 a întrebat:

Cine imi poate face un cnt pe metin2 GX?

Adica stiu sa fac cont dar dupa ce il fac si il bag spune : nume sau parola gresita. straight face

Va rog care imi face?

Help mee! [ scuzati categoria dar e cea mai vizitata ]

7 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Pai poti incepe prin a inceta sa joci jocuri de retardati si ratati pentru inceputhappy

| Castiel a răspuns:

Ma refeream ca metin este un joc facut foarte prost,nu zic ca toate jocurile MMO(daca stii cei aia macarlaughing ) sunt de ratati, dar metin, 1)este plin de copii idioti care injura o tona 2)este facut si tradus extrem de prost 3)sistemul PVE este de **** cat si cel PVP in concluzie este un joc de **** pe care majoritatea il joaca romanii pentru ca doar noi suntem asa de inapoiatilaughing incearca si tu ceva mai misto sau intra in randul celor prosti isn't my problem through-.-

Răspuns utilizator avertizat
| Annaa_4696 explică:

straight face dc sunt jocuri de ratati?

| Annaa_4696 explică:

Da stiu ce inseamna MMOwinking.

MMO=Massively multiplayer online

Răspuns utilizator avertizat