| JanaBucov a întrebat:

Cu putin timp am cunoscut un baiat, dar are o relatie cu o fata ciudata urata si nasoala. Mie imi place tipul, si lui de mine, dar spune ca tine mai mult la ea. Spune ca ma place pe zi ce trece ma tachineaza mereu desi imi spune " virgino, pitico, micuto, printeso " Tot il iubesc, e mai mare cu 2 ani ca mine. Si este foarte de treaba, ce credeti ca pot face sa-l cuceresc de tot, dati-mi cateva diminutive gen " pufosule, dragutule" Din care sa se simta mai iubit cu mine, sau sfaturi, astept cu nerabdare. Va pup, Dau funda!

7 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Faza naşpa pentru tine e că tipul o place pe gagică-sa mai mult, iar pe tine cel mult, ţinând cont de ce ne-ai spus, te-ar dezvirgina doar. Şi tot nu s-ar desparţi de iubita lui.

Asta e, obişnuiţi-vă cu ideea! Unor fete le curge bere din sfârcuri, iar celorlalte le rămane invidia să le numească "ciudate, urâte, nasoale".

A propos, faza cu diminutivele nu te ajută cu nimic.

| RAY a răspuns:

Eu nu inteleg ce ar fi rau daca ai face sex cu el in fine

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ei na, ca "urata, ciudata si nasoala" aia inseamna mult pentru el, si n-ar lasa-o pentru tine. Sa mori de ciuda, nu alta laughing)
De ce te bagi intr-o relatie? N-ai si tu putina demnitate, cateva principii? straight face

| Silvia93 a răspuns:

Nu conteaza cum o vezi tu, conteaza cum o vede el. Tu degeaba o urasti daca el o iubeste.
De ce vrei sa faci rau daca vezi ca ei au o relatie si sunt ok in relatia aia?
Din moment ce iti spune virgino tu ce crezi ca vrea de la tine?
Pariu ca te vei culca cu el apoi vei suferi pentru ca el tot la ea se intoarce.
Pare rau pentru tine, e doar adevarul.

| Mirke a răspuns:

Fa-te si tu nasoala si culca-te cu el! Probabil de aia tine la aia ca e buna la sex! Asta iti doresti? Sa ajungi ca ea? Cauta unul care sa te aprecieze ca esti virgina! Si nu trebuie sa-i spui nici cum ca sa ii arati ca il iubesti, te uiti in ochhi lui si ii zici pe nume! Virgino! Pitico! Asa te simti tu iubita JANA? Proasto!

| WYW95 a răspuns:

Gandeste-te la asta : tu sa fi cu baiatul acela si sa vina o PROASTA sa se bage intre voi. Ti-ar placea?! Cred si eu... E clar ca esti mai "ciudata urata si nasoala" ca fata aia de nu a lasat-o pentru tine. "Virgino" ha ha ha, ce "tachinare" frumoasa, o sa-ti zica asa pana o sa te enervezi si o sa te f***. Ce mi-ar placea sa-ti dea aia o mama de bataie sa te inveti minte. Baga-ti mintile in cap! Tot ce poti face e sa stai in banca ta.

| JanaBucov explică (pentru WYW95):

Stai calma ca bataie stiu sa dau, sunt la luptewinking