| AndraKK a întrebat:

cum as putea afla cand e ziuaunei profe.Stiu doar ca e in zodia gemeni asta presupune ca are ziua intre luniile mai si iunie.Dar ziua cum o aflu (fara a intreba de la dansa). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Solitude15 a răspuns:

Daca are pagini pe siteuri de socializare intra acolo si vezi
sau alta solutie ar fi intreaba pe alta profesoara cu care te intelegi
iar daca profesoara (la care vrei sai afli cind e ziua ei)are copii atunci intreaba de ei daca te intelegi cu ei sau intreaba pe cineva din colegi

funda

1 răspuns:
| Another6helpfull9stranger a răspuns:

Întreabă o altă profesoară sau dacă are facebook, uită-te acolo!hee hee