| anonim_4396 a întrebat:

Buna, cum sa fac sa gasesc o relatie cu o fata care sa nu vrea sex? Cel putin in primul an de relatie? Am 31 de ani si sunt virgin. Exclus tinder, acolo am vazut ca lumea numai sex cauta.

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

George.
apropierea fizica vine natural. Ea nu trebuie impiedicata, nu trebuie fortata si nici programata. Cand oamenii isi programeaza sa faca sex nu e bine.
Iti recomand ceva.
Roaga-te pentru tine si roaga-L pe Bunul Dumnezeu sa-ti scoata in cale o femeie buna si blanda. Da un acatist la o biserica, vorbeste cu duhovnicul tau. Uneori nu trebuie sa fortezi. Cand fortezi ceva (tinder, site-uri matrimoniale si alte porcarii iese prost).
Nu e mai putin adevatat ca o femeie isi doreste sa fie cucerita si in pat. Asta inseamna experienta. Nici eu nu mi-am inceput viata sexuala din frageda adolscenta, dar am avut niste experiente care mi-au aratat ce-si doreste o femeie intim de la un barbat. Sunt mult mai in varsta ca tine, insa nu mi-as pune atatea limite cate iti pui tu. Lasa sa vina toate astea va fi bine. Poate ceea ce ti-am transmis iti va fi de folos.

16 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Slabe sanse sa ai o relatie la anii astia si sa nu existe dorinta sexuala. Deja s-a dus varsta adolescentei, mi se pare ireal ceea ce iti doresti. Doar o fata tot asa ca tine ar putea sa iti indeplineasca aceasta dorinta si nu stiu unde ai putea sa o gasesti.

| ania a răspuns:

Mergi la bisericile neoprotestante, acolo e valoare sexul doar dupa casatorie.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu chiar ieri am împlinit 30 de ani și tot virgin sunt.

Problema este că arăt a copil la față și corp și fetele m-au ignorat peste tot dintotdeauna.

De astfel, din septembrie 2020 încoace lucrez într-o fabrică pe un salariu de doar Am un salariu lunar de 1570 RON salariu lunar.

Cu banii aceștia abia îmi permit să plătesc facturile lună de lună și să am ce mânca.

Pur și simplu pentru mine și tine, totul este GAME OVER.

Eu unul am încercat cu orice fel de tipe: pitice, plinuțe, pistruiate etc dar efectiv nici-o fată nu m-a băgat în seamă vreodată pe nicăieri.

Deci poți căuta în continuare dar degeaba...

Pentru noi doi totul este GAME OVER...

| Violleta2022 a răspuns:

Cere ajutor la prieteni, rude sau vecini, ca esti mult prea "batran" si probabil incompetent, sa mai poti agata singur o fata.
Iar daca ai probelem cu erectia ori impotenta, mergi la un UROLOG cat poti de repede si rezolv-o!

| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari! Cu asa vocabular... cu siguranta ajungi la 60 de ani tot singur si virgin!
Iar pentru ca ai afirmat ca nu vrei sex, am tradus cu totii dupa cum vezi mai sus, ca esti impotent.
Invata sa vorbesti frumos cu o femeie si sa o respecti, ca nu se va uita nici una la tine, cu asa vocabular si lipsa de educatie.

| Sofer a răspuns:

E timpul sa găsești o fata și sa faci sex.

| Miruna333 a răspuns:

Nu exista asa ceva, doamne fereste. Unde e intimitatea? Va tineti de mana si va mai dati un,, pup"?

| MihaiSpeedster a răspuns:

Mergi la biserica și roagă preotul să te cupleze cu o fată cum cauți tu. Sau la mai multe biserici. Sunt fete in genul tău, și biserica e exact locul unde le găsești. Nu știu ce religie ești, dar cred că sunt anumite religii (penticostali, adventiști, mormoni) unde fetele au aceeași disperare, nu își găsesc prieten care să nu vrea sex înainte de căsătorie.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Vezi că a postat azi o fată ceva similar. Iuli444. Păreți pe aceeași frecvență, în locul tău i-aș da un mesaj.

| LonelyGuy07 a răspuns:

Du-te bro la o manastire e unica ta sansa, intr-o lume unde fetele se ard de la 16 ani tu visezi la asa ceva, foarte amuzant, dar na

| LonelyGuy07 a răspuns:

Nu o baga in seama pe aia, fata e nebuna, e in lumea ei, pe site-ul asta s-a ajuns incat nici o intrebare ca tot omul sa numai pui indiferent de cum suna... daca puneai de genul urasc fetele ca sunt virgin la 31 iti sareau toate in cap ca erai misogin

| Gândesclarece a răspuns:

Dragul meu, dar pana la 31 de ani ce ai făcut.
Dacă stai și scrii aici întrebări fii sigur ca nu vei gasi, problema e la tine nu la ele.

| akaanne a răspuns:

Fii sigur ca o fata care își dorește o relație serioasa nu o găsești pe aplicații. Încearcă în realitate sa găsești la munca și în alte locuri publice. Succes!

| DENISALALY123 a răspuns:

Sunt aicilaughing

| DENISALALY123 a răspuns:

Daa.

| DENISALALY123 a răspuns:

Mai vrei relație, imi poti da insta ul tau?