| MaDu222 a întrebat:

cum sa ii demonstrez prietenei mele ca o iubesc? fundabig grin

6 răspunsuri:
| koshmarul a răspuns:

Rabdare fratzioare, pe mine cu 8 luni in urma tot ma framinta aceasta intrebare, daracuma mi-a zis ca daca iar zice cineva ca nu o iubesc il scuipa in ochi, trebuie sa mai cedezi uneori, sai faci pe plac, sa te stapinesticu nervii, sa o incurajezi, cind vezi ca face ceva ce nu ar trebui sa faca nu ezita sa o corectezi, dar nu in publik, ok succes

funda?

| habibi2012 a răspuns:

Sa fii alaturi de ea in orice situatie aratati dragoste prin cadouri frumoase si incearca sa-i spui te iubesc

| NuAmCeFace a răspuns:

Pai...prin simplu fapt ca esti langa ea cand are nevoie ii demonstrezi asta

| BeatriceBeebe a răspuns:

Sarutand'o thinkingbig grin smug ...lasand de la tine, spunandu'i tbx(te iubesc), privind'o mereusmug si altceva nu mai imi vine in minte acum
hee hee

| stefanik04 a răspuns:

Dar chiar o iubesti?
Daca da,atunci eu cred ca ai putea incepe sa te comporti dragut cu ea,sa fi langa ea.
Pentru unele fete, nu conteaza daca ii dai ceva material, dar pentru altele da.tU Sti ce fel de perosana e ea.
Totusi fiecare femeie se bucura de un cadou.Ar fi dragut sa ii dai un buchet de flori dragute, cu un biletel pe caresa scrie ce simti pentru ea
Sunt mai multe metode prin care poti sa ii demonstrezi ca o iubesti, dar astea sunt cateva

| neo787840 a răspuns:

Buna intrebare.Eu cred ca trebuie sa faci ceva pentru ea ce nu ar mai face nimeni altcineva acel lucru.Gandeste-te bine cam ce si-ar dori sa faci pentru ea.Numai sa nu o pui intr-o situatie jenanta si sa se supere pe tine dupa aceea.