| andrada a întrebat:

happy cum sa`mi satisfac iubitul? Jur ca nu stiu ce sa fac. Eu sunt virgina si am incercat sa-l fac sa se simta bine facandui oral dar e a3a oara cand il las neterminat ca sa zic asa laughing azi i-am facut oral cred ca 20-30 min incontinu si nu am putut sa-l fac sa`si dea drumu. Alti baieti s`au terminat in cateva minute laughing faza e ca el bea,fumeaza, se drogheaza foarte mult, e din cauza asta? ce ar trebui sa fac? el zice ca atunci cand isi face laba se termina repede. E vina mea? Nu stiu eu sa-l satisfac sau e din cauza a ceea ce consuma? funda la cea mai detaliata parere happy

19 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

I-ai făcut oral când era drogat, ohhhhhhhhh.

| Raul5765578 a răspuns:

Data viitoare puneti un film xxx si fai sex oral. poate si din cauza ca se drogheaza sau e ipotentrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar nu ai ce face? anul trecut cam prin iulie ai postat o astfel de intrebare, atunci aveai 14 ani dar acum ai mai imbatranit, crezi ca o sa-i mai placa iubitului tau de tine daca esti mai batrana?

| MisterRip a răspuns:

Buna, esti tare laughing imi place ca vorbesti foarte deschis rolling on the floor... da na-i pretentii la tine deloc, sex oral chestii, (pe bune). Incepe-ti viata sexuala si gata, odata tot trebuie sa se intample. Daca esti din bacau, anunta-ma cum arati sa stiu cand te vad sa nu te abordez pe strada big grin... rolling on the floor)))))))) of of of tine-o tot asa.

| GeorgeMihai a răspuns (pentru MisterRip):

Cred ca e profesionista in acest domeniurolling on the floor)

| Azre a răspuns:

Stupid. Ce să zic.
Da e din cauza drogurilor.

| Constantin112 a răspuns:

Deci...sa inteleg ca tu stai cu un tip care bea, fumeaza si se drogheaza? o_O
Imi este rusine ca traiesc in Romania.
Asa acum sa revenim la problema ta : in primul rand el daca se drogheaza intra intr-o stare de inconstienta.
Ce inseamna asta? creierul lui nu mai gandeste logic adica el nu se mai excita deloc deoarece toate chestiile astea pleaca de la creier.
Creierul este ca o a doua inima nu mai funtioneaza creierul bine s-a dus pe apa sambetei tot organismul.
Si ca sa iti explic mai bine faza cu creierul ai vazut ca atunci cand un barbat se uita la un film porno/sau o femeie dezbracata penisul lui este erect?
Da asa este de ce? deoarece imaginea merge la creier si creierul transmite un fel de stimul in corpul persoanei care vizioneaza acel film sau care vede ceva ce ii creaza anumita stare de "erectie/excitare".
Oricum nu prea sunt eu expert in astea dar in mare parte este din cauza drogurilor deoarece ii distruge tot organismul.

PS : Eu zic sa nu mai stai cu baieti de genul asta ca odata ce bea se drogheaza si etc nu este un om serios si sta cu tine doar din interes.
Oricum fiecare face ce vrea cu viata lui.
Ceaoo si ai grija de tine :**

| xXDanXx a răspuns:

Lasal sa te dezvirgineze clar isi da drumul

| MisterRip a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Macar e o "profesionista sincera" conteaza rolling on the floor

| Azre a răspuns (pentru Constantin112):

Să îți una și mai bună? nu are mai mult de 15 ani după întrebările ei.

| JohnCena02 a răspuns:

Pai daca erati "inhibati" in timpul oralului deaia.Nush vezi si tu fa-i un stripease goala.erotisme.etc

| DeeaMarry a răspuns:

Halal virgina mai esti.
Pacat ca nici macar tu nu arati pic de respect fata de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca e drogat, probabil nu simte nimic, dar tu sigur ai muscat cucu cu dintii si i-ai facut **** cotor de mar. Asa nu merge.

| LovellyAngel a răspuns:

"Alti baieti s-au terminat in cateva minute". Cred ca ai supt multe acadele la viata ta!
Tu nu esti virgina, doar ca ai o bucata de piele in plus, atat. Esti o mica depravaa speriata ca parintii ar afla ca nu mai e virgina, si prefera manivela.

| Cristiann25 a răspuns:

Ca sa putem rezolva problema te astept pe la mine sa-mi faci oral si daca termin e la el, daca nu tu ai gura expirata!

| Manowar a răspuns:

Bagati-va castraveti in fund si filmati-va!

| GeorgeMihai a răspuns (pentru MisterRip):

rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești unul din cei mai vechi trolli.

| KiLlErU21414346 a răspuns:

Fami mie sex oral iti dau si bani