| LaLaLaAM a întrebat:

Cum se saruta? Sunt la inceput si vreau sa-mi explicati pas cu pas... daca se poate si un video. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rocks a răspuns:

Pai unii zic sa te lasi purtata\purtat de val.dar eu zic ca nu e chiar asa..de simplu..adica trebuie si tu sa "faci ceva" pe acolo. oricum. daca esti incepatoare. poti sa-i spui partenerului..sa te ia usor..sa te invete si asa o sa fie si mult mai distractiv. Uite aici un video http://www.youtube.com/watch?v=kdPKBpiNyGw sper sa te ajute:*

| UngureanuGSM a răspuns (pentru Rocks):

Multumesc, si eu am priceput

7 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Iei un borcan de 800 sau mai mare, il umpli cu apa si bagi acolo un bob de fasole sau orice, mic( care sa pluteasca). Cand reusesti sa scoti bobul din borcan cu limba, poti sa zici ca sti sa saruti ( french kiss).

Asa mi-a zis mie cineva acum vreo 10 anilaughing
Cred ca cel mai simplu e sa-i zici partenerului ca nu te-ai mai sarutat, si te va ajuta el.

| Vogelspinne a răspuns (pentru SmokeyEye):

Ce prostie e faza cu bobul de fasole oh go on rolling on the floor

| SmokeyEye a răspuns (pentru Vogelspinne):

De ce? Ai incercat si n-ai reusit sa-l prinzi?

| UngureanuGSM a răspuns (pentru SmokeyEye):

rolling on the floor tare asta

| Finlandianebuna a răspuns:

Nici sa te lasi purtat de val dar nici nu te ambala prea tare. Aceeasi problema am avut-o si eu la primul sarut, dar in acel moment totul a evnit de la sine si mam simtit extraordinar si parteneru la fel incat ne-am sarutat10 minute in continuu.

| the4thmonkey a răspuns:

Uite pe mine m-a ajutat asta
http://listopia.ro/......si-simpli/