| PanaDeIdei a întrebat:

happy cunosc si eu un baiat, este foarte glumet, caterinca asa, chiar imi face placere sa stau cu el. zilele trecute ne-am vazut, eram cu mai multe fete, dar mai mult pe mine ma baga in seama. ma ia de par, ma gadila, ma ciupeste, vine si se aseaza langa mine... noi nu prea iesim in general, si cateodata cand ii dau mesaj sa ne vedem nu raspunde sau nu prea vrea. eu zic ca daca ii placea intr-adevar de mine facea tot posibilul sa ne vedem si asa. si facea el primul pas pentru ca nu este deloc timid. nu vreau sa ii spun eu ca il plac, ce as putea face? Multumesc!

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te ia de par?
Ia-l si tu!
Ei,asta-i culmea,dragut mod de a te baga in seama a mai gasit si el!
laughing
Asadar,fa-i ce-ti face,dar exact.
Numai in alt moment si vei vedea ca in loc sa te intrebi tu ce-o fi vrand,va incepe sa se intrebe el,ce vrei tu.
Si,daca te place,va vorbi,pentru ca in asemenea cazuri,castiga cel care stie sa faca si sa taca!
Nu-i spune nimic,dar fa-i ce-ti face,exact!
Si nu-i mai scrie tu, lasa-l pe el, daca e interesat, te va cauta el, scriindu-i mereu e ca si cum l-ai ruga!
Ai inteles.

| neutrino a răspuns:

Zici bine, motiv pentru care nu trebuie sa faci nimic, decat sa astepti putin timp si daca el nu face clasicul prim pas, sa-ti vezi de treaba ta!

| StalkerSoul a răspuns:

Ti-as recomanda sa nu te indragostesti de el pentru ca la el e o faza trecatoare. se va plictisii de tine si va trece la alta si tot asa, iti zic euhappy acum crezi ce vrei tu, mi-am exprimat parerea, numai bine

| SergiuValentin a răspuns:

Incearca sa ii dai de inteles ca il placi. Daca te place el va face apoi pasul cel mare.

| SurpriseMotherfucker a răspuns:

Eu zic să-l lași baltă... Urlă hormonii în el.

| Yone_Eu_1992 a răspuns:

Nu cauta iubire acolo unde este doar prietenie...

| blackmaniak a răspuns:

Te poti combina cu el dar te asigur ca nu vei avea o relatie prea placuta

| PanaDeIdei explică (pentru blackmaniak):

Cand a avut relatii, a avut numai stabile. adica un an si ceva happy si chiar a tinut f mult la iubitele lui.

| blackmaniak a răspuns:

Mai... Esti dispusa sa i te bagi in patut? Asemenea caractere nu se multumesc doar cu saruturi, sunt mai multe de zis. Concluzia: comunica cu el, analizeaza-l, vezi ce are in cap.