| Raluca011 a întrebat:

Buna!big grin am nevoie de putin ajutorbig grin. as vrea sa stiu daca inca sunt virgina pentru ca mi-am introdus un deget :-s [mentionez ca nu m-a durut si nici n-am sangerat]...pls help... dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| sssoriii a răspuns:

Bună. Dacă nu te-a durut și nici nu ai sângerat nu este nici o problemă. Cu degetul sunt puține șanse să îți pierzi virginitatea.Mult noroc!

2 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Nu iti face probleme! Inca mai esti virgina, dar de ce te chinuie talentul sa faci asta?

| loghipop a răspuns:

Nu-ti fa griji esti inca virigina pentru ca sa verificat pentru a te dezfirgina... trebuie sperma scuze de cuv da ai intrebat