| anonim_4396 a întrebat:

Bunabig grin.
Deci,acum ceva timp am pus o intrebare legata de cel mai bun prieten al meu.
Acum,vreau sa spun ca in seara de banchet,ne-am impacat.
M-a strans foarte tare in barte si nu stiu, simt ca inca mai tine la mine.Sa incerc oare sa il intreb?(mentionez ca in vacanta noi nu prea vedem,el sta mai mult in casa,iar eu nu prea sunt genul care sa se destrabaleze in cluburi sau sa se linga cu toti prin parcuri)
P.S. daca ar trebui sa-l intreb,da-ti-mi niste sfaturi, pentru ca eu nu am habar cum.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| mdany a răspuns:

Puteti merge la o plimbare prin oras, parc sau intr-un loc mai linistit.Sau pe terasa la un suc(ori in parc)., sau va uitati la un film..sau(etc).Sunt n si n sfaturi din care sa alegi.De preferabil sa le alegi dupa propria-ti natura.