| Jack99 a întrebat:

Daca o fata pune pupici pe chat cand vorbim, se uita la mine pe furis, imi zambeste larg cand vorbesc cu ea si e deschisa cu mine, inesamna ca ma place?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur este interesata de persoana ta si nu doar sub forma unei simple prietenii ci intr-un mod mai direct, probabil ca doreste sa fie luata in seama in mod mai serios iar asta sa se manifeste printrun atasament mult mai evident. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta te place.

| Mayhem666 a răspuns:

Inseamna ca este o yandere, iar tu esti victima perfecta, ai grija sa nu te omoare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neee, te uraste din tot sufletul si vrea sa crezi ca te place ca sa te ucida.

| 6Anonim9 a răspuns:

Da omule, normal! Du buateanul la castor!

| HailSithis a răspuns:

Saracu...Friendzone.

| JoK3RSIN a răspuns:

Nu. Vrea doar sa te facavsa te simti penibil. Ar trebui sa iti puna si un indicator, sa iti dea una in cap ca sa te determine sa vorbesti cu ea si sa o inviti in oras.

| Saraguran a răspuns:

Daa,este evident! Așa îi fac eu lui crush laughing)