| Roxyii a întrebat:

Daca un baiat ma place, dar s-a impacat cu fosta lui prietena cu care a stat aproape 2 ani sustinand ca inca o mai iubeste ce as putea face eu? Ei s-au despartit de mult si el a mai avut relatii intre.Mi-a zis ca ii plac.Si si mie imi place de el.

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sa nu ai incredere in el. Si cand va fi in pat cu tine, va fi si cu fosta, ba poate va veni cu o gramada de femei deodata in pat, pentru ca nu se poate dezbara de trecut.

| neutrino a răspuns:

Ia-ti un bon de ordine si stai frumusel si cuminte la coada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti cauti altul. Sau prefer sa fii ca la musulmani, a doua nevasta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar a fost o escapada cu tine, si-a ocupat timpul in disperare sa nu sufere, tu ai fost ceva de care s-a folosit, sa-i amintesti de fosta, timp in care, in anumite seri, am senzatia ca in timp ce se culca cu tine, avea impresia si isi repeta in minte ca se culca cu fosta ci nu cu tine, iti dai seama de asta daca nu ati prea avut conversatii in timpul actelor sexuale, daca ai observat ca era cu mintea la zburat.

Eu cred ca ar fi trebuit tu prima sa-i dai papucii, sa nu pici de naiva, astfel de relatii nu sunt relatii.
Tu.n-ai avut o relatie, fa-ti curat in inima, in suflet, arunca amintirile alea la cosul uitarii, ridica capul sus si mergi mai departe, poate ai sansa la cineva care cand intra intro relatie, o s-o tina pe viata.
Pune-i capat, iesi tu prima in prag, fara explicatii, ai spui un singur lucru: nu te mai vreau in viata mea.

Cu ocazia asta o sa invete ca nu toate fetele sunt naive, fa-l sa-i para rau pentru faptele sale, asa o sa caiasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca s-a intors la fosta, inseamna ca pe tine te place, iar pe ea o iubeste, ceea ce e o mare diferenta.
Nu ai ce sa faci in aceasta privinta, cel mai bine e sa stai deoparte.

| Laurentizyu a răspuns:

Sigur ii place de tine, dar nu suficient de mult ca sa nu se intoarca la fosta nu? eu zic sa te uiti in jur, sigur sunt baieti care sa te merite si sa te placa! nu vrei sa fi pe locul 2 nu?