| Iuliadenisa1234 a întrebat:

de aproape 5 luni imi tot place de un baiat, la inceput am crezut ca si el ma place pe mine pentru ca se uita la mine insistent, isi musca buza, si ne-am imprietenit le facebook dupa o luna, iar dupa trei zile a intrat pe mine si am vorbit, dupa 2 luni am vrut sa il inlocuiesc cu alt baiat si asa sa il uit dar nu a mers, anul asta a venit la mine la scoala si o sa il vad in fiecare zi, intrebarea mea e urmatoarea: cum sa il uit daca il vad in fiecare zi, e asa de greu, va rog ajutati-ma, dau funda..pls

Răspuns Câştigător
| Stavo a răspuns:

Pai ai ava 2 optiuni: 1-Ai putea sa deveniti prieteni si sa vorbiti asa amical.
2-Incerci sa il eviti cat mai mult.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa ceva nu se poate uita, dar te vei obisnui.

| CezarinaLunaria a răspuns:

Nu ai idee cât vei suferi din cauza că te atașezi prea mult de unele persoane doar din chestii banale.