| SandaU a întrebat:

De ce barbatii se uita dupa altele? Iubitul meu de fiecare data cand trece vreo femeie pe langa el se uita direct la fundul ei. Ma enerveaza la culme treaba asta! Si de fiecare data dupa ce ii spun imi zice ca nu-i adevarat ca vorbesc prostii. Nu sta si se holbeaza dar se uita asa ca o fractiune de secunda apoi se mai uita odata. Ce sa fac? laughing Ar trebui sa ma uit si eu dupa altii, sa le zambesc altora sa vada cum ma simt si eu. De fel, sunt mai geloasa si putin posesiva, nu-mi place ca el sa admire altceva.

24 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Stai calma! E barbat, nu-si poate stapanii instinctul. Cica, ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place.
Zi-i si tu ca-i arati ceva mult mai frumos acasa...batting eyelashes

| darrio2007 a răspuns:

Si altii se uita la fundul tau.Consoleaza-te cu asta.Asa sunt barbatii.

| JohnnyBi a răspuns:

Stii ce e ala genetic? feromoni? masculul la orice animal e structurat genetic sa reproduca. in subconstient el "prospecteaza piata". poti scoate omul din jungla, dar nu poti scoate jungla din om.

| RAY a răspuns:

E ceva normal chestia asta, dorinta sexuala ramane mereu acolo chiar daca iubim pe cineva, orice fata admira un tip hot asa si un barbat o fata frumoasa, e ceva normal, nu trebuie sa fi paranoica inca nu te-a inselat ca admira e ceva normal poate nici nu se uita si isi imaginezi tu

| vocea a răspuns:

Stai linistita sanda orice baiat se uita dupa alte fete la cum arata, dar asta nu inseamna ca nu te iubeste si tine la tine, si daca o sa te uiti dupa altii si el o sa fie gelos e ceva normal, dar asta nu inseamna ca nu il iubesti, toata chestia este ca chair daca esti baiat sau chiar daca esti fata cand vezi un trup frumos il apreciezi, sunt sigur ca daca vezi un baiat muschiulos cu patralele su freza smechera si ochi albastri il apreciezi cum arata si iti place, dar asta nu inseamna ca nu iti iubesti iubitul sau il inseli asa si la el succes

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Lasa geloza.
Din instinct se uita.
Activeaza-ti si tu acest instinct.winking

| DoarSteff a răspuns (pentru Mussette):

Da, activeaza-ti si tu instinctul de a te uita la fundul femeilor rolling on the floor laughing Asta ar fi interesant rolling on the floor (Fii mai explicita "Matzo" ca se intelege altceva laughing ).

| Mussette a răspuns (pentru DoarSteff):

A inteles fata ce am vrut sa spun. laughing

| DoarSteff a răspuns (pentru Mussette):

Sper... ca daca nu, gagiul va fi foarte confuz laughing rolling on the floor (De-a dreptul) rolling on the floor laughing

| Mussette a răspuns (pentru DoarSteff):

rolling on the floor

| DoarSteff a răspuns (pentru Mussette):

Razi 'ai'? laughing

| Mussette a răspuns (pentru DoarSteff):

Asteptam comentariul tau. laughing

| DoarSteff a răspuns (pentru Mussette):

Ma astepti? Ce dragut, ce gentleman esti fata? laughing rolling on the floor

| Mussette a răspuns (pentru DoarSteff):

Comentariul il asteptam rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este in regula, cu atat mai mult cu cat I-ai spus deja ca nu-ti convine. Sa nu ai surprize cu el, pentru ca nu cred ca sentimentele lui pentru tine sunt atat de puternice pe cat ar trebui. Nu e o idee buna sa te uiti dupa altii. Ai putea ca prima data cand il mai surprinzi, sa ii ceri sa te conduca imediat acasa si nu ii dai explicatii de ce decat dupa ce te-a dus acasa. Lasa-l sa see perpeleasca un pic lafoc mic. Daca te iubeste, te asigur ca ii trece cheful de uitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba se machiaza fetele cand barbatii, tot la cur se uita!

E normal sa uite, este atras, dar inainte sa arati ca un bat este stramb, pune-l pe al tau langa, sa se vada diferenta, si asta pentru ca: uneori, recunoaste ca si tu ca fata, te uiti dupa fundurile bombate ale unor baieti, asa-i?

| g4mma a răspuns:

Asa-s ei, n-ai ce sa le faci.Dar ar putea macar din respect cat e cu tine sa se abtina.

| methodmen a răspuns:

Toata lumea se uita numai ca barbatii o fac foarte evident iar femeile f discret (la ele nefiind necesara intoarcerea capului putand vizualiza cu coada ochiului lucru aproape imposibil la barbati)

| anamary a răspuns:

Toti fac asa, e in natura lor, e ceva genetic. Unii chiar nu pot sa controleze asta.Pur si simplu se uita cateva secunde la ceva ce la atrage atentia, dupa care isi dau seama ca fac un lucru cam neadegvat si isi retrag privirea.Nu e in totalitate vina lui, asta e genetica lor, instinctul lor.Si nu fi nici geloasa nici posesiva pentru ca asta denota ca ai o stima de sine scazuta. Daca crezi ca te va lasa pentru fundul alteia,si el va rade de tine,si vei scadea si mai mult in ochii lui.
Daca e sa te insele,te inseala si cu tine de mana,nu-i mai ingradi libertatea.
Si serios, tu chiar crezi ca te va parasi pe tine, inteligenta, frumoasa, draguta. pentru fundul alteia? Ce parere mai ai si tu despre tine...
Fi detasata, draguta, feminina, irezistibila si nu te mai consuma degeaba

| alexiageorgiana1995 a răspuns:

Multi baieti cu iubite, chiar cu ele langa ei, se uita dupa altele. O fac din instinctul lor de baieti, cum si alte fete, chiar daca au iubiti, se uita dupa alti, indiferent daca sunt cu iubitii langa ele sau nu. Daca e o fire mai glumeata, o face pentru a te enerva, sa te faca geloasa, sa vada cum reactionezi... cat de mult il iubesti sau tii la el. Incearca sa faci si tu la fel, raspunde-i cu aceeasi moneda. Dar ai grija, regula nescrisa in arta iubirii, zice ca ei, baieti, au voie sa se uite dupa altele, chiar daca iubitele sunt cu ei; dar noi, fetele, nu! big grin Cand te uiti dupa alti, n-o fa asa, cu o fata care s-ar putea interpreta de iubitul tau ca o inselare/tradare. Fii atenta la tip, iar dupa ce trece, uita-te la iubitul tau, sa vezi ce fata face. Daca are una indiferenta, inseamna ca stie cat il iubesti, si n-ai putea sa-l inseli. Iar daca arata cumva confuz sau nervos, inseamna ca nu i-a placut ce ai facut. Daca e interesat de ceea ce tocmai ai facut, cum te-ai uitat la tipul care tocmai tracea, spune-i ca si el a facut la fel. Va ve-ti distra in felul asta si voiwinking

| MisteryShadow a răspuns:

El nu recunoaste, altii spun ca e normal, si citez „Cum te uiti si tu in vitrinele magazinelor, asa ma uit si eu, care-i problema?" Cum ei nu o sa ne inteleaga niciodata, asa nici noi nu prea avem cum sa ii intelegem.cel putin nu la fazele de genu'. Mi se pare destul de normal sa te deranjeze.