| Larisa_5606 a întrebat:

De ce se ajunge sa se discute despre mine, chiar daca "cica" el nu simte nimic pentru mine, nu ma sufera si chestii din astea. I-am spus ca il plac cu ceva timp in urma insa nu a fost nimic intre noi.Cand m-am intalnit cu el si am stat tot incerca sa se bage in seama cu mine, sa ma enerveze sa faca multe comentarii si glume pe seama mea.Cand ma intreba un baiat daca am fost cu cineva, se baga el repede si spunea "da a fost s-au sarutat si ei de 2-3 ori si vai ce sa spun"straight faceDe ce reactioneaza asa?! Multumesc

1 răspuns:
| InvisibleGirl a răspuns:

Larisa eu cred ca tu sti de ce reactioneaza asa, doar ca astepti confirmarea happy Baiatul respectiv te place doar ca are o gandire prea imatura.Eu zic sa ai o discutie cu el pe tema asta big grin