| fana1fp a întrebat:

De ce sunt atrasa de barbatii mai maturi:gen Dan Bittman, Al Bano etc.Nu sunt atrasa doar de vedete dar vam dat un exemplu cam ce gen si la ce varsta.Bine de Al Bano nu-mi place cum arata acum, Asa pe la 40 50 de ani.Am si avut o relatie cu un barbat de 45 de ani si am fost atat de fericita dar au aflat parintii.Lam iubit sil mai iubesc? De ce nu pot sa iubesc un baiat de varsta mea? De ce lume crede ca o relatie dintre cineva mai tanar este bazata doar pe interes ci nu pe sentimente? La mine a fost chiar numai pe sentimente!

1 răspuns:
| VisionsofaGod a răspuns:

Pentru ca majoritatea oamenilor nu inteleg ceva ce simte altcineva. O gramada de fete le plac de barbatii mai in varsta(chiar si de 50 de ani) dar nu au curaj sa recunoasca. Nu iti face griji, esti normala. Numai asculta de toti desteptii care incearca sa iti zica cum sa iti traiesti viata sau de cine sa iti placa. O sa fi mult mai fericita. Daca tu esti fericita, ce conteaza ce zic altii? Succes!