| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp simt ca m-as potrivi mai bine intr-o relație cu o fată decat cu un băiat. Problema este ca nu am intalnit pana acum fete cu aceeasi orientare si nici nu stiu unde as putea sa gasesc. Aplicațiile si siteurile de genul sunt nesigure. Stiti unde as putea sa cunosc pe cineva?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sigure sau nesigure, respectivele aplicatii iti pot oferi o sansa pe care o poti valorifica. Bafta!

| mihai69 a răspuns:

Aplicații, dar mai degrabă forumuri dedicate.

| Sofer a răspuns:

Incearca si pe Facebook sa vorbesti cu fete si poate gasesti.

| OctavianSps a răspuns:

Din ce oras esti mai exact?