| anonim_4396 a întrebat:

Buna de ceva vreme mie imi place de un coleg de clasa iar el nu stia pana cand o colega i-a spus la un alt coleg iar colegul ia spun lui la ora de sport iar eu acum nu stiu ce sa fac sa neg in fata lui daca ma intreaba daca il plac? sau ceva de genu sa spun ca acel coleg a mintit? sau sa recunosc sa imi place de el fara nici o rusine astept raspunsuri mersi

Răspuns Câştigător
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Cel mai ine e sa rekunosti,
dua parerea mea, cred ca cel care i-a spus,
ti'a usurat tie munkahee hee
poate ca si lui ii place de tinehappy
nu pierde okaziawinking
funditabatting eyelashes?

3 răspunsuri:
| Ciresikaaa a răspuns:

Buna, daca te intreaba daca il placi nu ii frumos sa zici nu daca il placi spui : "da ca pe un amic" sau ceva de genu, lasa rusinea iti va fi mai greu primadata dar dupa aia o sa te acomodezi cu baietii, bafta!

| x4z5 a răspuns:

Ar trebui sa recunosti...
Poate te place si el...
Si asa ar recunoaste.
Si poate cine stie.winking

Succes

| joice a răspuns:

Recunoastewinkingpoate si el te placebig grin