| Paulina27 a întrebat:

de curând m-am certat dintr-o prostie cu prietenul meu sa vă povestesc : A doua zi de pasti ne-am gandit sa iesim prin oras pe la ora 1 jumătate, asta intamplandu-se la ora 12 fix, eu ma misc foarte greu când vine vorba de iesit in oras si am iesit cu 15 min mai tarziu. Noi, stând la tara trebuia sa mergem cu taxiul. El s-a cam supărat ca nu am iesit la timp si eu am zis sa începem sa mergem mai repede poate totusi prindem microbuzul. El văzând ca nu micsorez pasul a inceput si el sa mearga mai repede, si m-a tras de mana apoi m-a mușcat de buza atât e tare încât a inceput sa curgă sânge. Eu am inceput sa plâng si l-am facut handicapat, apoi am plecat inainte. El a venit după mine si inceput sa ma tragă atât de tare de mana încât am căzut pe asfalt. Atunci m-am enervat si i-am dat câteva palme. Atunci el s-a enervat si m-a facut curva, si-a dat pantalonii jos si chilotii in strada si a zis ca asta fac fetele ca mine, ii sug p***. Eu, sincer nu ma dau victima acum, stiu ca si eu am gresit lovindu-l peste fata, dar nu cred ca meritam una ca asta, având in vedere ca suntem împreună de aproape 3 ani si avand in vedere ca el a fost primul si singurul băiat cu care am facut dragoste. Vreau sa stiu si eu ce parere aveti si voi, vreau un sfat nu vreau comentarii răutăcioase, vreau sa stiu ce a-ti face in locul meu. El acum a zis ca ii pare foarte rău si ca o sa se schimbe si nu o sa ma mai bruscheze niciodata. Ce a-ti face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| Mistyy a răspuns:

Doamne fereste...iti spun sincer ca nu se va schimba niciodata (desii daca il iubesti sunt sigura ca nu o sa crezi si tot speri) nu e normal sa se comporte asa, omul asta nu te respecta! tu cum poti sa il mai vezi la fel dupa faza asta? eu as fi prea scarbita si m-as simtii umilita. Daca dupa 3 ani el are tupeul sa te faca curva si de la o cearta minora face asemenea gesturi, dupa 10 ani ce-ti mai face iti da in cap? Nu trebuie sa mai accepti asa ceva indiferent ce ai fi facut tu. Un baiat calumea nu reactiona asa.Gandeste-te la tine! Eu in locul tau as renunta la aceast om bolnav mintal!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

In locul tau l-as da dracu. Succes! rolling on the floor)

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Unde este supararea, e prietenul tau vrei sa zici ca nu ii faci oral?