| Marianapopescu a întrebat:

De curând prietenul meu mi-a zis va vrea sa facă bărcuța cu sânii mei.Ce vrea sa zică cu asta?! Funda

6 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Felicitări, oficial ai un iubit cu multă imaginaţie cu care nu te vei plictisi în pat! Eşti norocoasă, bucură-te.

P.S. Dacă nu îţi place să ejaculeze în părul tău sau pe faţă, să-i spui înainte de a începe.

| Emilian65 a răspuns:

Intreaba-l pe el si cu siguranta iti va arata ce inseamna asta.

| Mirke a răspuns:

Inseamna ca sun suficient de mari sa-si bage nasul intre ei si sa-si scuture capul sufland astfel va scoate un zgomot asemanator cu al unei barci cu motor! Nu te gandi la altele daca nu i-ai dat inca la vasle e bine!

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Mirke):

deci ce-mi plac raspunsurile tale, "mor de ras"

| BeckhamRZM a răspuns:

Nu-ți fă probleme, o să-ți placă oricum. =)