| anonim_4396 a întrebat:

De curand, tipul pe care il plac(si care s-ar putea sa ma placa) mi-a propus ca de revelion sa avem un moment special.Sunt nesigura si speriata in acelasi timp.Acesta mi-a spus ca daca am incredere in el, o sa iasa minunat...ce credeti ca ar trebui sa fac?
P.S.:Am 15 ani.
Fundita pentru raspunsul ce o sa ma ajute cel mai mult.

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Să nu ai încredere în el.O să-şi bată joc de tine, apoi o să-ţi râdă în nas, să te arate cu degetul. Dacă ai respect pentru tine, ignoră-l.

| dia200 a răspuns:

Daca prin moment special intelegi sex, si daca e si prima data... eu nu zic nici da nici nu, de revelion un moment romantic cu persoana pe care o iubesti ar fi foarte dragut. da totus hai sa nu vism u nu sti daca te place cu adevarat, nu aveti o relatie si risti sa dai tot unei persoane care nu inseamna nimic. lasate purtata de val cel mai important e sa te simti u pregatita

| frostxtq a răspuns:

Ai 15 ani! La varsta pe care o ai "moment special" venit din partea unui baiat inseamna in mod garantat sex.
La fix ti-a propus acest lucru de revelion, ca doar e o zi mai importanta.
Ia propune-i la baiat sa aveti acest moment special in 2015, de exemplu de ziua ta. Te asigur ca nu o sa vrea happy nu te increde in el.

| corhaz a răspuns:

Si el te place pana i oferi sex apoi se va face ca nu te cunoaste.alta naiva esti si tu ca sutele de fete