| anonim_4396 a întrebat:

deci am cunoscut o fata super draguta pe care chiar o plac mult, e cu vreo 2 3 ani mai mica decat mine, am iesit de 2 ori, ne-am dat de inteles ca ne placem apoi ne-am sarutat. Dar brusc s-a razgandit si mi-a spus ca nu crede ca ma place in felul ala si ca probabil e din cauza fostului si inca nu simte ca poate fii cu altcineva. Ce e de facut?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca miroseai a ceapă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa nu te dai batut. Insista in continuare. Doar asa vei reusi sa-i demonstrezi ca tu chiar doresti prietenia cu ea.Succes!

| Fury123 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

A spus ca vrea sa fim doar prieteni, ce ar trebui sai mai spun?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Fury123):

Ca tu speri ca prietenia in timp sa se transforme in ceva mai mult de atat.

| Fury123 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Si cum ar trebui sa ii demonstrez asta? Tinand cont ca mi-a spus clar ca nu vrea

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Fury123):

In acest caz iti pierzi timpul aiurea. Inseamna ca intre voi nu poate exista decat cel mult o relatie de prietenie si nimic mai mult, din moment cea ea nu are/simte nicio atractie sentimentala fata de tine.