| wonderfully a întrebat:

Buna; deci am si eu probleme cu dragostea; Am inceput sa vb cu un baiat pe net; ne-am cunoascut printr-o prietena; el este diferit de ceilalti; face intotdeauna complimente, mie; vb frumos mereu; este dragut; Sii m-am indragostit; el se pare ca are pe altcineva poate.seara asta ne-am certat un pic. el nu stie ce simt eu pentru el.Omg! ce sa fac? cum sa fac sa-si dea seama? ceva statusuri poate?)))Multumesc.Si un sfat ar fi binevenit!

4 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Spune-i in fata ce simti daca nu poti si ai emoti sarutal o sa inteleaga happy

| Lovestar a răspuns:

N`ai de ce sa te ascunzi, daca esti 100% sigura ca iti place de el incearca sa ai o conversatie serioasa in care sa ii spui exact cum stau lucrurile! Succes :*

| dixiiii a răspuns:

Mai bine ii zici direct. Daca si el te place poate o sa creada ca tu nu il placi si o sa isi gaseasca pe altcineva si nu vrem asta.

| bobo1993 a răspuns:

Nu aveţi noroc în dragoste sau în afaceri, vă simţiţi fără putere sau moleşiţi, aveţi stări de vomă, dureri de cap, de mâini sau de picioare, nu aveti spor la bani, aveţi neînţelegere în casă, în cuplu, cu copiii sau părinţii, nu vă găsiţi jumătatea, aveţi viciul beţiei sau a drogurilor, suferiţi de impotenţă, epilepsie, psoriazis?

Dacă vă apasă una din problemele menţionate mai sus, apelaţi cu încredere şi cu sufletul deschis la 0768847903