| NattyMadda a întrebat:

deci...Azi am facut cunostinta la scoala cu un baiat pe care il plac. Nu stiu daca el ma place dar imi zambeste, cand vine la mine in clasa se tot uita dupa mine(e prieten cu un coleg). Azi era cam rusinos cand am facut cunostinta.happy Am de gand sa ii spun luni la scoala ca il plac. Ce credeti? Ar trebui sa ii zic sau sa il las in pace si daca ma place sa vina el la mine? mersi:*!

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Cred ca mai intai ar trebui ca sa te imprietenesti cu el sa va cunoasteti mai bine, iar apoi dupa cateva saptamani sa vezi ca amandoi o sa fiti indragostitilove struckcrede-ma iti spun din propie experientabig grinSucces si poate ajungi ca mine(adica sa fiti impreuna)da nu 2 saptamani cat am fost eu si cu baiatu asta voi doi sa fiti o luna...sau chiar mai multbig grin
@madytzzza chiar m-a impresionat povestea ta imi aminteste de minecryingpacat ca noi doi suntem despartiti...baftakiss

7 răspunsuri:
| Anemona a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa te cunosti mai bine cu el sa vorbiti pe mess etc pana la faza in care sa ii zici ca il placi. dupa cum imui descrii situatia si el te place pe tine asa ca o sa faca primul pas cu sigurantasmug eu zic sa mai astepti putin:*

| crysty08 a răspuns:

Intreba-l daca te place intai

| dutsa24 a răspuns:

Eu cred ca daca tu il placi sa ii spui ...pentru ca am dedus din ceea ce ai scris ca e cam rushinos, iar daca ii vei spune ca il placi nu e nimic grav
bafta

| NattyMadda explică:

Deci...eu si cu el ne cunoastem de mai demult.pentru ca mai vb cu el cand venea la mine in clasa.doar ca nu stiam cum il cheama si nu stia cum ma cheama. Eu as vrea sa vb cu el cat mai repede pentru ca il plac...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place de el si crezi ca ai vrea sa fii in continuare cu el si sa ai o relatie frumoasa nu cred ca ai avea de ce sa nu ii spui scces dar ai grija cum ii spui nu direct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A 2 varianta

| Napolitanăă a răspuns:

Cunoaste. l mai bine, da. te pe langa elsmug.
peste o saptamana in weekend fal sa te invite in oras.
sau poti si tu, dar banal, sa nu para ca esti disperata, gen: hai pe afara thinking
Succes :*