| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

BUNA!
deci m-am certat cu iubitul meu crying( dintr-o prostie sau neintelegere nici acum nu stiu oh go on
m-am impacat cu el pentru ca tin la el enormm nici nu pot sa explic in cuvinte si pentru ca am aflat ca sunt prima lui iubire
cand am auzit asta m-a impresionat foarte multt si am decis sa ma impac
dar mie acu imi este frica sa nu continuam sa ne certam din ce in ce mai des crying pentru ca asta prima noastra cearta crying si sa nu simt din ce in ce mai putin ca il iubesc cryingcrying
oare am procedat corect?sad
oare o sa simt mai putin ca il iubesc?crying
o sa ne certam de acum in colo mai des?
ce sa fac sa evit certurile?crying
mersi mult

Răspuns Câştigător
| Monica a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim daca o sa te mai certi cu el, in viitor.Totul depinde de voi. Lasati unul de la altul, fiti mai apropiati, astfel totul va fi probabil mai bine ca inainte.
Daca o sa-l iubesti ca inainte sau nu, numai tu sti.Nu avem de unde sa stim ce se afla in inima ta.
Ca sa eviti certurile, ti-am spus ce sa faci.Lasa de la tine daca vezi ca respectivul nu lasa.

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Rezerva-ti mult mai mult timp invatatului, si in scurt timp vei sti sa-ti raspunzi singura la astfel de intrebari. Tot atat de multe intrebari poti sa pui si altor probleme, si-ti vor fi mai folositoare decat dragostea la varste precoce.Nu va sta bine, dragi fetite! De ce va imbatraniti singure? Batranetea e mult mai lunga decat tineretea!

| Alex0194 a răspuns:

Daca te gandsti ca se va intampla se va intampla, eu te sfatuiesc sa nu te mai gandesti la asa ceva si sa-ti continui relatia, dintr-o certuta mica nu are rost sa-l pierzi

| paramore a răspuns:

O doamne, sa fii u sanatoasa de cate ori o sa te mai certi de acumoh go one ceva inevitabil, o sa aiba zile proaste el, sau o sa fii nervoasa u, si tot asa.important e sa va iubiti

| ronin33dan a răspuns:

Certuri vor fi si sunt inevitabile uneori impacarea este mai dulce decat orice dupa o cearta.Ai sa vezi. Daca ti-a spus asta inseamna ca tine la tine!

| YqLmX a răspuns:

1:Ai procedat foarte corect
2:Nu cred ca nu o sa mai simti ca-l iubesti asta depinde de cum e relatia voastra si cum se comporta el
3big grinepinde de tine si el
4:Nu cred ca exista un ''anti-dot'' pentru asa ceva fa-te si tu ca ploua sau zii ceva de genu:''hai lasa sa nu ne mai certam ca iar ne despartim'' sau schimbi subiectul! Bafta

| MeGhosta a răspuns:

Draga @bulinutza123,
Ai facut bine ca te`ai impacat cu el...
dar cu pers iubitha nu te impaci doar fiindca a zis un lucru
trebuie si sa simti ca trebuie sa facia sta intelegi?
sper ca il mai iubesti la fel ca la inceputwinking
trebuie sa discuti cu el neaprat despre asta straight face
despre certuri...
fundita?

| scumpikxa a răspuns:

De fiecare data cand va vine sa va certati sarutativa.