| ang3lsw33t a întrebat:

deci mie imi plc de un baiat in clasa cu mine X si unu care ma enerveaza la culme Y, X sta cu mine in banca cu mine la ora de romana (noi avem cabinete separate ca sunt la liceutongue) si Y sta in fata mea, astazi Y(care m-ai demult imi facea complimente se dadea la mine bla bla dar era ironic) a scris pe telefonul lui L + angryLfiind initiala numelui meuhee hee ) spre marea mea mirare X nu s-a suparat deloc din contralove strucksi i-am zis hai ma termina numai fii ironic si face eu vb serios, peste cateva min Y ma tot enerva si pana la urma a observat X ca eram suparata si a zis :gata ca se supara si apoi m-a intrebat pe mine te superi? si i-am zis normal ca nu. Apoi la religie X avea banca in fata clasei si eu stateam chiar fata in fata cu el dar mai departe normal si uneori se uita la mine, a mai fost o faza tot cand eram la ora de romana si eu, X siY vorbeam si am zis o chestie care l-a facut curios pe X si m-a intrebat de vreo 2-3 ori despre ce e vorba dar normal ca nu i-am spusstraight facedar era curios, in rest nu prea vorbim, doar la romanalaughing, app am si id lui chiar nu stiu ce fac... eu ma gandeam sa vada ca am incredere in el si ca sunt de incredere dar nu stiu cum sa spunlaughing, apoi daca observam ca ma place ii ziceam adevarul, faptul ca il plac... voi ce credeti ca ar trebui sa fac, sa spun? plz am nevoie de sfaturile voastre ca atunci cand vine vorba de capitolul Love sunt o persoana c-am timidacryingfara glume prostesti)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei nu incurajez relatiile in aceeasi clasa, dar daca crezi ca il pleci spune-i-o in fata si vei vedea reactia. Spune-i intre 4 ochi.

3 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Hellowww! Esti la liceu nu gradinita!

Da'te pe langa el, fa'l sa'si dea seama ca'l place, nu-i spune ca pe urma si'o ia in cap.

Mama, mai inebunit cu x, y, l :) parca fac perioade sau ecuatii de gradu 2 :)

| fCD a răspuns:

Mare ti-e gradina.

| tesco a răspuns:

Mai spune niste detalii despre acest X, daca e carcotas si face parte dintr-un anumit anturaj, daca e timid, de cat timp il cunosti, daca aveti lucruri in comun. alea, alea, ca sa stiu ce ti-as putea spunehappy