| emima a întrebat:

Buna deci sunt cu locuiesc cu prietenul meu de 1 an de zile si inainte a avut o prietena timp de 4, 5 ani e
eu acum o saptamana am fost bolnava si ea il suna mereu chipuryle ca se intereseaza de sanatatea mea mentyonez ca ea e marytata si are si un copil dar de ce il suna? mereu ma int cu ea si imi spune vai l-am sunat pe crysty dar mi-a dat respins atunci cand i-a dat respins era cu mine el.nu stiu am un sentyment neplacut in seara aceasta am inceput sa ma cert cu iubitul meu si i-am dat si eu reciproc un mesaj unui fost prieten oare am facut bine ma cam simt vinovata dar nu stiu daca am motyv vreau un sfat urgenttttttt

3 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Eu nu as permite asa ceva. Te-ai comportat ca o parasuta, i-ai dat mesaj fostului, patetic, iti zic eu ca, cu chestia asta ai scazut in ochii iubitului tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, ai probleme grave la scris. "Buna deci sunt cu locuiesc" - wtf?
Apoi, probabil ca totul e in mintea ta caci loc e destul

| catalinaa_1921 a răspuns:

Pai...cred ca in acel moment erai furioasa si de asta dar daca el te iubeste nu trebuie sa iti faci nicio problema.nu cred ca e atat de grav daca ai trimis unui prieten un sms.lasa lucrurile sa decurga de la sine...big grin